28. Влатко Дробаров (Черно море)

В 3-та минута удар на Фернандес над вратата.

В 5-та минута Морено извежда Гарсес, той повежда много силно и вратарят излиза.

В 6-та минута Хайнц стреля отдалеч, но е блокиран.

В 8-та минута Василев е изведен отляво, отличен пас към Фернандес, който от отлична позиция вади над вратата.

В 14-та минута спестен жълт картон за Дробаров за спиране на опасна атака с ръка.

В 18-та минута грешка на Попов, Линдсет пробва да изведе Морено, но Дробаров избива.

В 21-та минута Вион центрира отдясно, Гарсес на милиметри се разминава с удар.

В 22-та минута де Нойер центрира отляво, Вион и Гарсес си попречиха да нанесат шут към вратата.

В 29-та минута Линдсет извежда Гарсес, който овладява и след това изтърва топката в ръцете на Дюлгеров.

В 31-та минута де Нойер нахлува отляво и центрира към Морено, той се разминава с глава, Линдсет стреля в аут.

В 37-та минута спестен жълт картон за Панайотов за грубо влизане в краката на Кареасо.

В 41-та минута центриране на Фернандес от ъглов удар, Илиев с глава бие близо до гредата в аут.

В 43-та минута Вион е изведен и дава на Морено, който бие силно над вратата, но има и засада на Вион.

В 45+1-та минута разбъркване след пас от пряк свободен, Илиев не играе добре и червената защита се справя.

В 47-та минута факли в Сектор Г. В същата минута центриране в наказателното поле, Илиев е спрян от Матай - корнер.

В 49-та минута центриране в наказателното поле, след което съдията отива да разгледа ситуацията за игра с ръка на де Нойер в пеналтерията.

В 50-та минута реферът отсъжда дузпа за Черно море и жълт картон за де Нойер.

В 51-та минута зад топката застава Илиев и бие силно вдясно и открива резултата - 0:1, въпреки че Евтимов бе близо до нея.

В 54-та минута Евтимов излиза и с отлична намеса избива пред Василев, след това слаб удар на Велев в ръцете на вратаря.

В 63-та минута с капитанската лента за моряците е Димов.

В 65-та минута нелепа грешка на Юга при борба с Панайотов позволява на Фернандес да открадне топката и отдясно центрира остро и Вион в опита си да изчисти вкарва топката в собствената си врата за 0:2.

В 69-та минута удар на Гарсес, рикошет и корнер.

В 70-та минута Панайотов със слаб удар в ръцете на Евтимов.

В 71-та минута центриране отляво на де Нойер, Назон отправя силен удар, за да разтърси напречната греда.

В 72-та минута отново отляво, топката пак стига до Назон, бие, но Дюлгеров избива в краката на Назон и аут.

В 73-та минута жълт картон за Иса за фаул срещу Юга.

В 79-та минута Вион центрира, Назон стига до топката, бие, но този път страничният стълб е разтресен, след което нов шут на Шагоян - рикошет и корнер.

В 80-та минута Матай с глава в аут след пас отдясно.

В 83-та минута жълт картон за Назон за реплика към съдията.

В 85-та минута жълт картон за Шагоян за фаул срещу Фернандес и жълт картон за Попов за реплика.

В 90-та минута Шагоян преминава двама отляво и центрира, Дробаров избива в ъглов удар.

В 90+1-та минута слаб удар на Шопов в ръцете на вратаря,.

В 90+2-та минута Шагоян и де Нойер отляво, последният центрира по голлинията, няма кой да вкара.

В 90+3-та минута удар на Шопов е блокиран. В същата минута центриране на Вион отдясно, Дробаров с глава забива топката във вратата си за 1:2.

В 90+6-та минута жълт картон за Димов за реплика.