• 17мин

18. Флорентин Петре (ЦСКА)

• 27мин

• 51мин

Начало - около 5000 зрители има по трибуните на стадион Българска армия в този слънчев следобед. Отборът на Черноморец тръгва от центъра, ЦСКА ще напада наляво от главната трибуна през първото полувреме

3' - първа опасност за ЦСКА. При едно центриране отляво, Котев засича от точката на дузпата, но право в ръцете на вратаря Стоянов

9' - Емил Гъргоров стреля от близко разстояние, но над напречната греда в аут

10' - невероятен пропуск за ЦСКА. Удоджи е изведе сам срещу вратаря Стоянов. Стражът на гостите се оказва по-съобразителен, излиза напред и чисти. Емил Гъргоров се опитва да изненада с удар от повече от тридесет метра, но не успява

11' - Удоджи центрира отляво, топката прехвърля куп от играчи и се озовава в краката на Петре от другата страна на наказателното поле. Румънецът центрира отново, но там Емил Гъргоров е изпреварен от защитник на гостите

12' - нов пропуск за ЦСКА. Неи е оставен непокрит отдясно и стреля заплашително, но на сантиметри от гредата

17' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 18.Флорентин Петре - Петре е изведен фронтално, сам срещу Стоянов и с техничен удар покрай вратаря открива резултата в срещата

24' - играта е често прекъсвана поради изобилстващи нарушения

27' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 18.Флорентин Петре - кой друг, ако не Петре? Румънецът получава пас на празна врата от Удоджи отляво и от три метра бележи за 2:0

31' - и след отбелязването на втория гол, отборът на ЦСКА редува атака след атака към вратата на гостите

33' - първа опасност и за отбора на Черноморец. 5.Николай Кръстев е изведен сам срещу Пиргов, но стража на ЦСКА лови уверено последвалия удар

38' - първи ЖК в мача. Получава го 17.Любомир Любенов за нарушение срещу Петре отдясно

42' - Петре е изведен сам срещу Стоянов, финтира го, но в последният момент 7.Стефан Трайков успява да избие в корнер

43' - най-активният в редиците на ЦСКА е Удоджи, който често сменя фланга и всява смут в редиците на противника при всяко отиграване с топката

45' - една минута добавено време

45'+1' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме

50' - Гарсес пробва да пробие през центъра, но е спрян от защитата

51' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 18.Флорентин Петре - румънецът е изведен сам срещу вратаря отдясно и стреля за 3:0. Хеттрик на Петре

54' - двойна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 99.Неи, влиза 7.Ивайло Димитров и излиза 11.Емил Гъргоров, влиза 20.Йордан Юруков

57' - първа смяна в отбора на Черноморец. Излиза 30.Иван Цанков, влиза 22.Цветомир Цонков

64' - Вуядинович е оставен непокрит в наказателното поле на гостите и засича едно подаване от корнер, но над вратата

65' - пробив на Петре отдясно, който центрира в наказателното поле към Удоджи, но нигериецът стреля встрани

66' - втора смяна в отбора на Черноморец. Излиза 24.Шенер Ремзи, влиза 11.Никица Кошутич

73' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 6.Кирил Котев, влиза 84.Фелипе Машадо

77' - Петре пробива отдясно и търси юношата 7.Ивайло Димитров, който обаче е изпреварен от защитник и топката е избита в корнер

79' - трета, последна смяна в отбора на Черноморец. Излиза 10.Костадин Дяков, влиза 18.Атанас Чепилов

86' - ЦСКА продължава да е по-активния отбор в търсене на четвърто попадение

90' - три минути добавено време

90'+2' Греда за ЦСКА! - Юруков е изведен отляво и стреля силно, но нацелва десния страничен стълб на гостите