11. Владимир Манчев (ЦСКА)

• 58мин

Ботев (Янтра)

• 68мин

ЦСКА​ победи с 4:1 тима от Първа лига „Янтра“ (Габрово) в първата си контрола от началото на лятната подготовка, играна в Трявна. Два гола за ЦСКА вкара Владимир Манчев, а по едно попадение добавиха Асен Букарев и новото попълнение Емил Гъргоров. Старши треньорът на червените Стойчо Младенов изведе експериментален състав за първото полувреме. Като титуляри започнаха юношите на червената школа Иван Павлов и Герасим Заков, а заедно с тях на терена излязоха Ивайло Иванов, Томаш, Карлош, Гай, Янчев, Златинов, Янев, Гъргоров и Букарев. На почивката Стойчо Младенов смени всички футболисти, като остави на терена само Гъргоров. В игра влязоха Колев, Антонов, Галин Иванов, Върбанов, Шарас, Джилио, Деянов, Брито, Велизар Димитров и Манчев.