46′
  • 67мин

8. Оскар Лотц (Айнтрахт) асистенция - Волфганг Золтц

9. Аспарух Никодимов (ЦСКА „Ч. знаме“) асистенция - Христо Бонев

Изминаха 45 минути от приятелската среща ЦСКА „Червено знаме“ - Айнтрахт (Франкфурт на Майн) без да отбележим някои силни моменти. Гостите лесно парираха опитите на българското нападение, където липсваше необходимата връзка и пробивност. Подобно неутрализиране съществуваше и в другата подовина, където защигниците на ЦСКА „Червено знаме“ вземаха връх. Промените след почивката се отразиха благоприятно в армейския отбор. Почувствува се присъствието на Бонев. За съжаление, направени бяха редица пропуски пред вратата на Тилковски, а и той се намесваше сполучливо. Айнтрахт дори постигна нещо повече. В 67 минута Золтц атакува успешно и подаде на Лотц, който изпрати топката във вратата на Бончев. Натискът на армейците се засили. В 75 минута Бонев с хубаво подаване изведе в каридор Никодимов и той изравни 1:1