• 49мин

Петър Жеков (ЦСКА „Септ. знаме“) асистенция - Димитър Марашлиев

• 63мин

Петър Жеков (ЦСКА „Септ. знаме“) асистенция - Цветан Атанасов

Днешната среща красноречиво показа какво значи отборът да разполага с бързи и маневрени крила. В 3-ата мин. Марашлиев умело пое подадена топка, бързо намери удобна позиция и от движение откри резудтата. Седем минути по-късно, той най-бързо реагира след изпълненнето на свободен удар през закъснелня плонж на Панаретов отбеляза втория гол. Габровци се опитаха да променят нещата, но нападателите им трудно преодоляваха бариерата Пенев - Станков - Колев - Зафиров.

След почивката Марашлиев наново надигра защитата на габровци и увенча хубавата си игра с отлично подаване, което Жеков леко реализира. По-късно армейците упражниха нов осезателен натиск, този път по десния фланг - Атанасов премина отбраната на габровци, бързо центрира и Жеков с глава затвърди напълно заслужената победа на шампиона - 0:4.