• 12мин

2. Радослав Забавник (ЦСКА)

• 19мин

24. Костадин Хазуров (ЦСКА) асистенция - Едуард Ратников

И втората среща на армейците от зимната подготовка бе победа. На централния стадион в курорта Албена победиха днес следобед от 14:30 часа отборът на Черноморец (Балчик).

Старши-треньорът на армейците Ферарио Спасов заложи на следните футболисти:

Състав на ЦСКА: 12.Ивайло Иванов (31.Евгени Хмарук - 31`; Николай Годжев - 60`) 2.Радослав Забавник, 14.Валентин Илиев, 6.Адалберт Зафиров (25.Иван Иванов - 74`), 4.Маркос Чарас, 27.Тиаго Силва, 18.Беноа Кое (11.Роберт Цаха - 65`), 17.Едуард Ратников (28.Адриан Олегов - 46`), 10.Амиран Муджири, 24.Костадин Хазуров и 19.Евгени Йорданов.

Срещата премина в тренировъчно темпо. Едуард Ратников игра на поста десен бек, а дебютиралия Беноа Кое бе неотлъчно пред защитата на армейците в качеството си на дефанзивен халф.

Малко преди края на мача дебют направи и защитникът роден 1988 година Иван Иванов. Ферарио Спасов смени в 75-ата минута Беноа Кое и на неговото място прати играещия до този момент като защитник Тиаго Силва. Мястото на Силва пък зае Иванов, който се представи повече от добре.

Головете за ЦСКА вкараха Радослав Забавник в 12-ата и Костадин Хазуров в 19-ата минути. Първо Забавник стреля силно от около 20 метра, топката рикушира в крак на защитник и се оплете във мрежата на символичните домакини, след него и Костадин Хазуров се възползва от това, че бе оставен непокрит в наказателното поле и след пас на Едуард Ратников, ефектно се завъртя и стреля за 2:0.

Амиран Муджири можеше да увеличи резултата на два пъти, но топката срещаше гредите на вратата на Черноморец.