• 42мин

30. Данило Асприля (ЦСКА) асистенция - Амос Юга

• 89мин

7. Йонатан Линдсет (ЦСКА) асистенция - Тибо Вион

Във 2-та минута Д. Георгиев връща топката лошо към вратаря, Асприля изпреварва стража и открива резултата 0:1. Неоснователни претенции на домакините за нарушение при гола.

В 7-та минута Юга хвърля от тъч, Назон с глава, рикошет и ъглов удар.

В 8-та минута центриране, Асприля отправя неточен удар, след това и Махмутович стреля в аут.

В 13-та минута от малък ъгъл Асприля стреля, Илиев избива, но топката е напуснала терена при удара.

В 16-та минута Назон пробива и стреля в аут.

В 20-та минута Назон получава от Хайнц и влиза в наказателното поле, където е съборен от Г. Радев, но съдията не дава чиста дузпа?!

В 21-та минута Назон се завърта и бие, Евтимов избива.

В 24-та минута Турицов центрира отдясно, Асприля с глава, Илиев с една ръка избива в корнер.

В 28-та минута Шакич бие, но Илиев избива, след това и Шопов стреля до гредата в аут.

В 30-та минута Хайнц пробва да даде успоредно на Назон, но топката не стига до него.

В 31-та минута Шопов центрира от пряк свободен, Юга неточно стреля с глава.

В 37-та минута спестен жълт картон за Георгиев за фаул срещу Шакич.

В 38-та минута изстрел на Хайнц в аут от пряк свободен.

В 42-та минута Юга се бори отляво и подава към Асприля, който спира над защитник и след това разстрелва вратаря за 0:2.

В 46-та минута след смяната при домакините с капитанската лента е Начев.

В 48-та минута пирошоу в Сектор Г. Играта е спряна, заради хвърлени бомбички.

В 50-та минута играта е подновена.

В 52-та минута Фонкеу с глава стреля в аут.

В 54-та минута Шакич получава в пеналтерията, Фонкеу пробва да избие от краката му и за малко не си отбелязва автогол, вратарят избива.

В 55-та минута блокиран шут на Хайнц. В същата минута Санянг получава от Асприля отляво, подава, защитник избива пред Назон.

В 56-та минута от него Юга стреля с глава, Илиев лови. В същата минута Нсонде получава от П. Георгиев, но Евтимов улавя.

В 59-та минута Хайнц отнема и пробва пас, но е блокиран. В същата минута Юга със слаб удар в ръцете на Илиев.

В 62-та минута спестен жълт картон за Фонкеу за спъване на Турицов.

В 63-та минута неточен удар на Хайнц от пряк свободен в аут.

В 67-та минута жълт картон за Стоян Колев за реплика.

В 68-та минута с капитанската лента след смените е Турицов.

В 69-та минута удар на Янков от дистанция, рикошет, Нсонде с добавка в аут, но е и в засада.

В 70-та минута жълт картон за П. Георгиев за фаул срещу Линдсет.

В 72-та минута Вион със силен, но неточен удар.

В 75-та минута Шопов с шут встрани от вратата.

В 76-та минута П. Георгиев пробва да изведе Нсонде, но топката минава зад него, Евтимов спокойно хваща.

В 78-та минута с капитанската лента за армейците е Евтимов.

В 81-та минута с капитанската лента на домакините е Денчев.

В 82-та минута Евтимов пробва да избие, топката се удря в главата на Нсонде, за да излезе в аут за малко.

В 86-та минута жълт картон за Фонкеу за игра с топката след сигнал за нарушение.

В 89-та минута Вион подава от пряк свободен отдясно, Линдсет с триков удар в далечния ъгъл прави резултата класически - 0:3.

В 90+1-та минута Махмутович пробва да прехвърли Илиев, топката минава далече от вратата.

В 90+3-та минута Фаетон нахлува, подава, П. Георгиев чисти в корнер. В същата минута Назон от него бие, но е блокиран.