Йордан Тодоров (ЦСКА)

• 21мин

• 38мин

Захари Василев (Шумен 2001)

ЦСКА​ победи и Шумен (Шумен) с 2:1 в третата си контрола от втория подготвителен цикъл на зимната си подготовка на терените в курорта Албена.

Още във втората минута Велизар Димитров откри резултата не без помощта и на вратаря на Шумен Румен Рангелов. Велизар Димитров настигна една топка почти на аут линията, до мястото на изпълнение на корнер, центрира остро на близката греда и Рангелов, който бе направил вече крачка напред успя само да си довкара топката във вратата за 1:0.

В 16-ата минута Велизар Димитров бе съборен в наказателното поле на Шумен и съдията на двубоя отсъди дузпа. Зад топката застана Йордан Тодоров, който обаче стреля силно и нацели напречната греда на шуменци.

В 20-ата минута отново Велизар Димитров беше главно действащо лице. Той отне една топка, навлезе в наказателното поле отдясно, излъга двама защитници на противника и стреля за 2:0.

Шестнайсет минути по късно, в 36-ата минута, Захари Василев отбеляза почетното попадение за Шумен. Той премина като на парад между Адалберт Зафиров и Валентин Илиев и след двойно подаване със свой съотборник, отбеляза за крайното 2:1.

За армейците възможности за гол изтърваха Герасим Заков на два пъти и по веднъж Муджири и Йордан Тодоров. Французинът Беноа Кое изигра цял мач на поста дефанзивен халф, а Едуард Ратников този път бе в ролята на халф.