Турнир: „А“ републиканска футболна група 1966/67 (24-ти кръг)

Никола Радлев (ЦСКА „Ч. знаме“)

• Гол

Димитър Марашлиев (ЦСКА „Ч. знаме“)

ЦСКА „Червено знаме“ - „Марек“ 3:0

На стадион „Народна армия“ вчера се игра отложената среща за първенство на „А“ футболна група между отборите на ЦСКА „Червено знаме“ и „Марек“. Хилядите зрители, изпълнили стадиона, наблюдаваха безцветна, анемична игра с много пропуски. Футболистите от гр. Станке Димитров явно вече не вярват, че могат да се задържат в групата и са един разбит колектив. След новата им загуба вече няма сила, която да ги спаси от изпадане.

Головете за ЦСКА „Червено знаме“ постигнаха - Цанев от дузпа през първото полувреме и Радлев и Марашлиев след почивката.

Сега ЦСКА „Червено знаме“ има 27 т. (голова разлика 32 - 28) и заема осмо място с един мач по-малко. „Марек“ е на последно място с 15 т. и голова разлика 16 - 37. (РД)