Треньори на ЦСКА

Треньор Асистент Дата П Р З Трофеи
Нестор  Ел Маестро Никон  Ел Маестро
7 юни 2018 — до сега
4 месеца, 14 дни
12
66.67%
2
11.11%
4
22.22%
Христо Янев

Христо Янев /временно/

BUL България
Владимир Манчев
1 май 2018 — 6 юни 2018
1 месец, 5 дни
3
75%
1
25%
0
0%
Стамен Белчев

Стамен Белчев

BUL България
Стефан Генов

Стефан Генов

BUL България
28 ное 2016 — 1 май 2018
1 година, 5 месеца, 3 дни
36
62.07%
15
25.86%
7
12.07%
Едуард Йорданеску
24 авг 2016 — 27 ное 2016
3 месеца, 3 дни
5
41.67%
3
25%
4
33.33%
Христо Янев

Христо Янев

BUL България
Владимир Манчев
30 юни 2015 — 21 авг 2016
1 година, 1 месец, 22 дни
43
93.48%
2
4.35%
1
2.17%
1 национална купа
Любослав Пенев

Любослав Пенев

BUL България
Радослав Здравков
28 апр 2015 — 31 май 2015
1 месец, 3 дни
1
20%
3
60%
1
20%
Галин Иванов

Галин Иванов

BUL България
Сашо Борисов

Сашо Борисов

BUL България
24 мар 2015 — 28 апр 2015
1 месец, 4 дни
0
0%
1
25%
3
75%
Анатоли Нанков

Анатоли Нанков /временно/

BUL България
20 мар 2015 — 23 мар 2015
3 дни
0
0%
1
100%
0
0%
Стойчо Младенов Анатоли Нанков

Анатоли Нанков

BUL България
11 юли 2013 — 20 мар 2015
1 година, 8 месеца, 9 дни
35
52.24%
19
28.36%
13
19.4%
Сашо Борисов

Сашо Борисов /временно/

BUL България
2 юли 2013 — 11 юли 2013
9 дни
Христо  Стоичков Стефан Генов

Стефан Генов

BUL България
12 юни 2013 — 2 юли 2013
20 дни
Милен Радуканов Росен Кирилов

Росен Кирилов

BUL България
12 мар 2013 — 12 юни 2013
3 месеца
10
66.67%
2
13.33%
3
20%
Миодраг Йешич Добромир Митов

Добромир Митов

BUL България
8 яну 2013 — 11 мар 2013
2 месеца, 3 дни
1
50%
0
0%
1
50%
Стойчо Младенов Анатоли Нанков

Анатоли Нанков

BUL България
5 мар 2012 — 4 яну 2013
9 месеца, 30 дни
22
61.11%
7
19.44%
7
19.44%
Димитър Пенев

Димитър Пенев

BUL България
и
Драголюб Симонович
Адалберт Зафиров
23 окт 2011 — 5 мар 2012
4 месеца, 11 дни
5
62.5%
2
25%
1
12.5%
Милен Радуканов Сашо Борисов

Сашо Борисов

BUL България
22 окт 2010 — 23 окт 2011
1 година, 1 ден
30
73.17%
5
12.2%
6
14.63%
1 национална купа
1 друга купа
Георге Йовановски Милен Радуканов
17 авг 2010 — 21 окт 2010
2 месеца, 4 дни
4
33.33%
4
33.33%
4
33.33%
Павел Дочев

Павел Дочев

BUL България
Адалберт Зафиров
30 юни 2010 — 16 авг 2010
1 месец, 17 дни
2
40%
1
20%
2
40%
Адалберт Зафиров
и
Димитър Пенев

Димитър Пенев

BUL България
Методи Деянов

Методи Деянов

BUL България
30 мар 2010 — 30 юни 2010
3 месеца
5
50%
3
30%
2
20%
Йоан Андоне

Йоан Андоне

ROU Румъния
Адалберт Зафиров
17 яну 2010 — 30 мар 2010
2 месеца, 13 дни
2
33.33%
3
50%
1
16.67%
Любослав Пенев

Любослав Пенев

BUL България
Радослав Здравков
5 мар 2009 — 13 яну 2010
10 месеца, 8 дни
25
59.52%
7
16.67%
10
23.81%
Димитър Пенев

Димитър Пенев

BUL България
Александър Станков
9 юни 2008 — 5 мар 2009
8 месеца, 24 дни
12
63.16%
6
31.58%
1
5.26%
1 национална купа
Стойчо Младенов Анатоли Нанков

Анатоли Нанков

BUL България
12 мар 2007 — 9 юли 2008
1 година, 3 месеца, 27 дни
36
73.47%
9
18.37%
4
8.16%
1 шампионска титла
Пламен Марков

Пламен Марков

BUL България
Ангел Червенков
4 апр 2006 — 12 мар 2007
11 месеца, 8 дни
25
65.79%
9
23.68%
4
10.53%
1 национална купа
1 друга купа
Миодраг Йешич Ангел Червенков
23 фев 2005 — 4 апр 2006
1 година, 1 месец, 12 дни
37
72.55%
6
11.76%
8
15.69%
1 шампионска титла
Ферарио Спасов

Ферарио Спасов

BUL България
Ангел Червенков
4 фев 2004 — 23 фев 2005
1 година, 19 дни
26
66.67%
9
23.08%
4
10.26%
Александър Станков Ангел Червенков
15 окт 2003 — 3 фев 2004
3 месеца, 19 дни
9
64.29%
3
21.43%
2
14.29%
Стойчо Младенов Методи Томанов

Методи Томанов

BUL България
1 юни 2002 — 15 окт 2003
1 година, 4 месеца, 14 дни
36
69.23%
9
17.31%
7
13.46%
1 шампионска титла
Стоян Йорданов

Стоян Йорданов /временно/

BUL България
15 май 2002 — 30 май 2002
15 дни
1
25%
0
0%
3
75%
Луиджи Симони
11 дек 2001 — 15 май 2002
5 месеца, 4 дни
9
42.86%
5
23.81%
7
33.33%
Аспарух Никодимов Красимир Безински
14 юни 2001 — 5 дек 2001
5 месеца, 21 дни
17
68%
3
12%
5
20%
Енрико Катуци Александър Станков
3 мар 2001 — 1 юни 2001
2 месеца, 29 дни
10
71.43%
2
14.29%
2
14.29%
Александър Станков
20 дек 2000 — 3 мар 2001
2 месеца, 11 дни
0
0%
0
0%
2
100%
Енрико Катуци Александър Станков
24 юни 2000 — 20 дек 2000
5 месеца, 26 дни
15
75%
3
15%
2
10%
Александър Станков
23 апр 2000 — 24 юни 2000
2 месеца, 1 ден
4
57.14%
1
14.29%
2
28.57%
Спас Джевизов

Спас Джевизов

BUL България
7 мар 2000 — 23 апр 2000
1 месец, 16 дни
4
50%
2
25%
2
25%
Георги Димитров — Джеки
5 мар 2000 — 6 мар 2000
1 ден
Димитър Пенев

Димитър Пенев

BUL България
23 май 1998 — 5 мар 2000
1 година, 9 месеца, 11 дни
40
57.97%
11
15.94%
18
26.09%
1 национална купа
Петър Зехтински
14 мар 1998 — 23 май 1998
2 месеца, 9 дни
8
57.14%
3
21.43%
3
21.43%
Георги Василев

Георги Василев

BUL България
Стойчо Младенов
7 яну 1996 — 7 мар 1998
2 години, 2 месеца
60
61.22%
21
21.43%
17
17.35%
1 шампионска титла
1 национална купа
Пламен Марков

Пламен Марков

BUL България
2 юни 1995 — декември 1995
6 месеца, 29 дни
11
50%
6
27.27%
5
22.73%
Цветан Атанасов
20 май 1995 — 2 юни 1995
13 дни
1
50%
1
50%
0
0%
Христо Андонов

Христо Андонов

BUL България
6 окт 1994 — 13 май 1995
7 месеца, 7 дни
14
56%
5
20%
6
24%
Спас Джевизов

Спас Джевизов

BUL България
3 окт 1994 — 5 окт 1994
2 дни
0
0%
1
100%
0
0%
Цветан Йончев

Цветан Йончев

BUL България
20 сеп 1994 — 2 окт 1994
12 дни
0
0%
0
0%
4
100%
Божил Колев

Божил Колев

BUL България
юни 1994 — 20 сеп 1994
3 месеца, 19 дни
3
33.33%
1
11.11%
5
55.56%
Борис Гаганелов Петър Жеков

Петър Жеков

BUL България
април 1994 — май 1994
1 месец, 27 дни
4
66.67%
1
16.67%
1
16.67%
Гьоко Хаджиевски

Гьоко Хаджиевски

MKD Македония
юни 1993 — 3 апр 1994
10 месеца, 2 дни
17
58.62%
2
6.9%
10
34.48%
Цветан Йончев

Цветан Йончев

BUL България
Стоян Йорданов

Стоян Йорданов

BUL България
28 сеп 1992 — юни 1993
8 месеца, 4 дни
20
66.67%
6
20%
4
13.33%
1 национална купа
Аспарух Никодимов Цветан Йончев

Цветан Йончев

BUL България
септември 1990 — 27 сеп 1992
2 години, 26 дни
46
54.12%
21
24.71%
18
21.18%
1 шампионска титла
Димитър Пенев

Димитър Пенев

BUL България
Петър Жеков

Петър Жеков

BUL България
12 дек 1985 — август 1990
4 години, 8 месеца
134
65.69%
37
18.14%
33
16.18%
3 шампионски титли
3 национални купи
4 други купи
Серги Йоцов

Серги Йоцов

BUL България
Димитър Пенев

Димитър Пенев

BUL България
юли 1985 — 11 дек 1985
5 месеца, 10 дни
9
56.25%
0
0%
7
43.75%
1 национална купа
1 друга купа
Манол  Манолов

Манол Манолов

BUL България
април 1984 — юни 1985
1 година, 2 месеца
33
56.9%
13
22.41%
12
20.69%
1 национална купа
Апостол Чачевски
9 юни 1983 — март 1984
9 месеца, 22 дни
20
58.82%
6
17.65%
8
23.53%
Борис Станков

Борис Станков

BUL България
12 май 1983 — 8 юни 1983
27 дни
5
83.33%
0
0%
1
16.67%
1 шампионска титла
Стефан Божков

Стефан Божков

BUL България
1 яну 1983 — 8 май 1983
4 месеца, 7 дни
9
56.25%
5
31.25%
2
12.5%
1 национална купа
Аспарух Никодимов Димитър Пенев

Димитър Пенев

BUL България
9 апр 1979 — 30 дек 1982
3 години, 8 месеца, 21 дни
100
59.88%
42
25.15%
25
14.97%
3 шампионски титли
1 друга купа
Никола Ковачев

Никола Ковачев

BUL България
юли 1977 — 8 апр 1979
1 година, 9 месеца
40
57.14%
17
24.29%
13
18.57%
Серги Йоцов

Серги Йоцов

BUL България
януари 1976 — юни 1977
1 година, 5 месеца
30
54.55%
16
29.09%
9
16.36%
1 шампионска титла
Манол  Манолов

Манол Манолов

BUL България
23 сеп 1974 — декември 1975
1 година, 3 месеца
26
53.06%
14
28.57%
9
18.37%
1 шампионска титла
Никола Ковачев

Никола Ковачев

BUL България
януари 1974 — 22 сеп 1974
8 месеца, 21 дни
15
62.5%
4
16.67%
5
20.83%
1 национална купа
Манол  Манолов

Манол Манолов

BUL България
Никола Ковачев

Никола Ковачев

BUL България
юни 1969 — декември 1973
4 години, 6 месеца
131
68.59%
34
17.8%
26
13.61%
3 шампионски титли
2 национални купи
Стоян Орманджиев
декември 1965 — юни 1969
3 години, 6 месеца
84
60.43%
30
21.58%
25
17.99%
2 шампионски титли
1 национална купа
Григорий Пинайчев
ноември 1964 — декември 1965
1 година, 1 месец
22
52.38%
10
23.81%
10
23.81%
1 национална купа
Крум Милев

Крум Милев

BUL България
Борис Трънков

Борис Трънков

BUL България
1 апр 1949 — ноември 1964
15 години, 7 месеца
275
59.14%
103
22.15%
87
18.71%
11 шампионски титли
4 национални купи
Христо Нелков

Христо Нелков

BUL България
и
Константин Николов
Нако Чакмаков

Нако Чакмаков

BUL България
5 май 1948 — февруари 1949
8 месеца, 27 дни
11
55%
3
15%
6
30%
1 шампионска титла