• 69мин

23. Боян Димоски (Академия Пандев) асистенция - Пепи Горгиев

• 72мин

9. Пепи Горгиев (Академия Пандев) асистенция - Зоран Ивановски

Във 2-та минута Пандев с пас в пеналта след грешка на Каламуйич, защитата се справя.

В 7-та минута след центриране Кръстев не успява с глава да намери топката добре.

В 9-та минута удар на Гарсес встрани от вратата.

В 10-та минута Гарсес нахлува отдясно, подава към Кръстев, защитник избива.

В 11-та минута удар на Чорбаджийски е блокиран.

В 13-та минута Гарсес получава от Кръстев, финтира и шутира малко над вратата.

В 15-та минута Варела извежда Чорбаджийски вляво, той пробва пас, рикошет и корнер.

В 16-та минута центриране от ъглов удар на Баи, Кръстев и Гарсес се разминават с удар, в последвалата контра Пандев стреля в ръцете на Евтимов.

В 21-та минута жълт картон на Кръстев за нарушение в центъра.

В 24-та минута жълт картон на Огненовски за фаул срещу Варела.

В 27-та минута Димоски с удар над вратата.

В 31-та минута бърза контра на армейците, Чорбаджийски на Баи, но той се засуетява и губи.

В 34-та минута Стоянов нахлува отляво и преодолява Лам, подава на Пандев, който прехвърля технично Евтимов за 1:0.

В 35-та минута пробив отдясно на Дончев и центриране, пред Чорбаджийски защитник избива в ъглов удар.

В 43-та минута Баи центрира от пряк свободен, Кръстев с глава в аут.

В 45-та минута удар на Димоски встрани от вратата.

В 52-та минута бърза атака на македонците, Велиновски сам срещу Евтимов, който спасява, удар и на Стоянов, Пехливанов се намесва.

В 53-та минута Стоянов получава от Велиновски, подава на Бакар, който след финт и плътен удар вкарва за 2:0.

В 54-та минута подаване отляво към Кръстев, вратарят улавя трудно топката.

В 61-та минута Кръстев отдясно с остър пас, Митрев избива, Баи е близо до добавка, но е блокиран.

В 62-та минута с капитанската лента е Томовски.

В 65-та минута слаб удар в ръцете на Евтимов.

В 68-та минута удар с глава на Георгиев в аут.

В 69-та минута Димоски получава пас от Георгиев и бележи за 3:0.

В 72-та минута Баи с удар над вратата. В същата минута Ивановски пробива отдясно, намира оставения сам Георгиев прецизно и нападателят прави 4:0.

В 79-та минута слаб удар-пас на Георгиев.

В 80-та минута Гарсес пробива отляво, но не му стига терен - аут.

В 83-та минута Евтимов излиза и спасява пред Кръстевски.

В 85-та минута удар от пряк свободен, отново Евтимов избива в корнер. В същата минута нов удар, рикошет и пак Евтимов лови.

В 87-та минута пробив отляво на Кръстевски, Евтимов излиза и спасява с тяло.