5. Михаел Ланг (Базел) асистенция - Дариан Малес

В 1-та минута Фрай с опит да подаде в наказателното поле, Матей отдалечава.

Във 2-та минута остро центриране в пеналта, Кох избива след рикошет.

В 3-та минута Бамба стреля отдалеч в ръцете на Хиц.

В 4-та минута жълт картон за Матей за фаул срещу Зекири - изключително пресилено.

В 7-та минута Линдсет извежда прекрасно Туфегджич, неговия пас е избит в корнер.

В 9-та минута шут на Вион от пряк свободен в аут.

В 10-та минута Турицов изпреварва Бургер в пеналтерията при центриране.

В 18-та минута Бургер извежда Амдуни, който може би е в засада, бие и Бусато спасява, нов удар на Амдуни, бразилецът пак се намесва брилянтно - корнер.

В 20-та минута спестен жълт картон за Милар за груб фаул срещу Турицов.

В 22-та минута Зекири финтира Петров и подава остро към Милар, Бусато избива.

В 24-та минута акробатика от Милар след пробив на Ндойе и пас на Амдуни, но ново блестящо спасяване на Бусато.

В 27-та минута отсро центриране на Турицов, Ланг изчиства пред Туфегджич.

В 28-та минута след него разбъркване след грешка на Хиц, шут на Туфегджич в аут.

В 29-та минута Милар бие в ръцете на Бусато.

В 32-та минута Бамба се бори и стреля, печели ъглов удар.

В 33-та минута Вион със силен удар много над напречната греда.

В 35-та минута Милар вдига високо крак в лицето на Вион, съдията не дава нарушение.

В 38-та минута Гарсес е изведен и надбягва Комас, но след това защитникът надделява.

В 44-та минута Вион към Бамба в наказателното поле, Комас изчиства.

В 45+1-та минута Милар преодолява Турицов и стреля в аут.

В 45+2-та минута Петров фаулира Ндойе и получава жълт картон.

В 45+3-та минута Туфегджич извежда Гарсес, който се забави и ударът му е блокиран. В същата минута Бургер стреля, рикошет и аут.

В 46-та минута Бургер бие над вратата.

В 49-та минута жълт картон за Бусато за бавене на играта.

В 50-та минута лош пас на Юга в ръцете на Хиц, имаше трима в бяло в пеналтерията.

В 53-та минута жълт картон за Вион за фаул срещу Пелмард, жълт картон и за Бургер за реакция след нарушението.

В 56-та минута остро центриране на Ндойе, защитата в лицето на Кох и Матей се справя - корнер.

В 57-та минута удар на Юга на сантиметри от гредата в аут. В същата минута жълт картон за Жеферсон за бавене на играта извън терена.

В 66-та минута страхотен пас на Ндойе извежда Фрай сам срещу Бусато и открива резултата - 1:0.

В 72-та минута Матей подава към Линдсет, който технично пропуска за Бамба, но Хиц излиза и лови.

В 78-та минута Ланг подава към Ндойе, Гарсес му пречи - крилото се разминава с удар,

В 80-та минута Вион центрира от корнер, Матей с глава над вратата. В същата минута Ндойе с шут над вратата.

В 84-та минута двойно подаване между Ланг и Малес извежда защитника в наказателното поле и от малък ъгъл вкарва между краката на Бусато за 2:0.

В 90+1-та минута след центриране защитник избива с глава, Хиц лови пред Назон.

В 90+2-та минута пас в пеналтерията, Кох с глава към Морено, защитник избива.

В 90+3-та минута жълт картон за Пелмард за бавене на играта. В същата минута шут на Ндойе над вратата.

В 90+4-та минута Матей подава в наказателното поле, Кох с глава сваля на Морено, който не успя да намери топката добре, вратарят лови.