33. Давид Мендеш Силва (ЦСКА)

• 42мин

99. Дормушали Саидходжа (ЦСКА)

Край на мача.

85′ Руи Мигел с глава стреля право в ръцете на Манолов.

82′ Тонев центрира от корнер и Тошев с глава стреля на сантиметри от дясната греда.

80′ Невероятно спасяване на Иван Иванов от голлинията. Играч на Беласица стреля под плонжа на Ивайло Петров, но Иванов изби.

79′ Последна смяна в състава на ЦСКА. Излиза Маркиньос влиза Ели Маркес.

77′ Александър Тонев центрира от фаул към Кирил Котев, но той остава под топката.

73′ Нова смяна и за Беласица.

73′ Центриране на Давид да Силва към Руи Мигел, който пробва атрактивен удар със странична ножица, но неточно.

70′ Втора смяна за армейците излиза Саидходжа влиза Мартин Тошев.

68′ Саидходжа излезе сам срещу Манолов, но стреля в неговото тяло.

64′ Жълт картон за Даниел Генов за фаул срещу Сашко Тонев.

60′ Тодор Янчев излиза сам срещу Манолов, но вратаря спасява.

57′ Смяна в Беласица. Излиза Преслав Йорданов и влиза Иван Сертич.

56′ Смяна в състава на ЦСКА излиза Йордан Тодоров влиза Александър Тонев.

53′ Жълт картон за Кирил Котев за груб фаул.

52′ ЦСКА започна по-силно и второто полувреме.

Начало на второто полувреме.

Край на първото полувреме.

41′ Гоооооооооол за ЦСКА!!!!! Дебютен гол и за Дормушали Саидходжа, който отблизо прави резултата класически.

39′ Йордан Минев центрира отдясно в наказателното поле, но Давид да Силва и Руи Мигел се разминават с топката.

37′ Йордан Тодоров получава медицинска помощ след грубо влизане на противников състезател.

33′ ЦСКА атакува чрез Давид да Силва отляво, но атаката е спряна.

31′ След головете на армейците темпото на игра спадна.

25′ Гооол за ЦСКА!!!! Давид да Силва вкарва втори гол. Силва е намерен на границата на наказателното поле и с топовен удар прави резултата 2:0.

22′ Маркиньос центрира от корнер, но отново защитата на Беласица се справя.

17′ Гооол за ЦСКА!!!!!!!!! Йордан Тодоров е изведен сам срещу вратаря и открива резултата.

10`  ЦСКА владее инициативата от началото на мача, но все още няма чисто голово положение пред вратата на Манолов.

1′ Футболистите на Беласица започват от центъра.