Данаил Митев
    75′
  • 66мин

20. Йордан Юруков (ЦСКА)

Начало - Поради накзание, Градският стадион в Стара Загора е празен. Времето е слънчево и отлично за футбол. ЦСКА ще напада надясно от главната трибуна през първото полувреме. Домакините тръгват от центъра

3' - ъглов удар отдясно за ЦСКА. Юруков центрира, но Стоян Ставрев излиза напред и лови сигурно

6' - Георги Илиев намира Трика надясно, който стреля слабо към далечната греда. Евгени Йорданов протяга крак, но не успява да достигне до топката

10' - слаб и несериозен удар на Кабус от повече от 30 метра. Никакви проблеми за вратаря Ставрев

15' - играта се води предимно в центъра на терена, с лек териториален превес за ЦСКА

19' - Юруков пробива по лявото крило, но е фаулиран от Боян Търкуля, малко пред границите на наказателното поле. Юруков и Кабус застават около топката. Мароканецът стреля технично към горния ляв ъгъл на вратата. Ставрев успява да изчисти с върха на пръстите си, а топката минава на сантиметър от горната греда

24' - ново нарушение на същото положение, този път срещу Сакалиев. Зад топката застава Трика, но ударът е твърде неточен над вратата

27' - продължително разиграване на футболистите на ЦСКА отляво завършва с нарушение в полза на домакините

29' - невероятен пропуск за ЦСКА. Георги Илиев продължава напред към Трика по лявото крило. Румънецът центрира около точката на дузпата, където Евгени Йорданов стреля слабо и не успява да огорчи стража на домакините

33' - Юруков центрира към Валентин Илиев в наказателното поле, който се преборва за позиция, но е отсъдено нарушение в атака

38' - бавен и муден мач. Играта се води предимно в центъра на терена, без опасности и пред двете врати

41' - старши треньорът на ЦСКА - Стойчо Младенов, праща Йордан Тодоров и Удоджи да разгряват около линията на тъча

45' - бърза атака за ЦСКА. Трика намира с дълъг пас Сакалиев, който финтира успешно защитник в зелено, но ударът му е блокиран

45' - една минута добавено време

45'+1' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - една смяна в отбора на Берое. Излиза 3.Петър Колев , в игра 15.Иво Иванов

50' - игра предимно в центъра на терена

52' - първа опасна контраатака за Берое. Токпата е насочена около точката на дузпата, където Данаил Митев е изпреварен от вратаря Петров

53' - задна ножица на Сакалиев. Трика финтира отляво и веднага търси Стойко Сакалиев на далечната греда, където нападателят на ЦСКА пробва нещо много красиво и с големи усилия стража на домакините успява да избие

57' - първа смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 19.Еуген Трика, влиза 21.Шалозе Удоджи

60' - опасна атака за Берое. Митев от около 25 метра стреля силно, но Петров показва рефлекс и успява да избие в първи корнер за домакините в мача

63' - фаул за ЦСКА отляво. Топката е насочена на далечната греда за Валентин Илиев, който я отклонява с глава наляво, а Георги Илиев прави неуспешен опит за задна ножица

66' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 20.Йордан Юруков - Стойко Сакалиев получава топката в наказателното поле и връща назад към Юруков, който от 25 метра, фронтално на Ставрев, стреля силно и забива топката в долния десен ъгъл за 0:1

68' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 7.Стойко Сакалиев, влиза 30.Йордан Тодоров

70' - Дзаферович блъска отзад Валентин Илиев, който получава удар в главата. Вече четири минути се оказва медицинска полощ

74' - Дзаферович също е с бинтована глава и се налага принудителна смяна. Излиза 5.Ваня Дзаферович , влиза 28.Симеон Минчев. Капитанската лента от Дзаферович поема 8.Милчо Танев

75' - трета, последна смяна в отбора на Берое. Излиза 10.Данаил Митев, влиза 21.Герасим Заков

75' - Валентин Илиев се връща в игра

78' - първи ЖК в мача. Получава го 20.Аделино Аугусто Лопеш за нарушение в половината на Берое

82' - 25.Дончо Атанасов надбягва Моралес отдясно и успява да центрира в наказателното поле, но Роберт Петров чисти в ъглов удар

85' - игра с ръка от защитник в зелено, в наказателното поле на Берое. Главният съдия остава безмълвен

89' - играта се води предимно в центъра на терена

90' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 17.Евгени Йорданов, влиза 77.Жозе Фуртадо

90' - пет минути добавено време

90'+2' - мощен пробив на Удоджи отляво, който преодолява технично двама защитници на домакините, но в крайна сметка топката му е отнета

90'+4' - ЖК на 8.Милчо Танев за оспорване на съдийско решение

90'+5' - ЖК на 21.Шалозе Удоджи за препречване при изпълнение на фаул