• 28
    Янко Костурков

• 86мин

18. Флорентин Петре (ЦСКА)

Преди мача: облачно време, мокър терен. Около 7000 са зрителите на стадиона в Стара Загора.

Начало: ЦСКА започва от центъра

8-та мин. - равностойна игра в първите минути на срещата без опасности пред двете врати, ЦСКА е по-активния отбор

10-та мин. - пробив на Зе Руи отляво, който пробва удар от около 15 метра, но топката излиза в аут

12-та мин. - извеждащо подаване на Емил Гъргоров към Велизар Димитров, който обаче не успява да достигне топката

14-та мин. - Тодор Янчев подава топката към Зе Руи, той центрира в наказателното поле, но Петре от не успява от близа да уцели вратата и стреля на сантиметри от левия стълб

16-та мин. - Генчев пробва центриране в наказателното поле на ЦСКА, но Ивайло Петров лови

20-та мин. - ЦСКА владее повече инициативата и атакува най-вече по дясното крило чрез Зе Руй. Берое няма чисто положение към този момент

25-та мин. - пробив на Петре, който обаче си повежда дълго топката и тя излиза в аут

30-та мин. - корнер за ЦСКА, след центирането Котев отправя силен удар с глава, но Недко Миленов чисти от голлинията

35-та мин. - Златинов остава сам срещу Петров, но съдията отсъжда засада

38-та мин. - шут на Велизар Димитров, но Колев със сетни усилия успява да избие в корнер

40-та мин. - тотален натиск на армейците в последните минути. Футболистите на Берое трудно организират опасни атаки към вратата на Петров

43-та мин. - принудителна смяна в тима на Берое. Миленов излиза, а на негово място влиза Костурков

45-та мин. - нов добър удар на Гъргоров от границата на малкото наказателно поле. Колев отново спасява и при последвалото мелле съдията отсъжда нарушение срещу вратаря

45-та мин. - 1 минута добавено време

45+1 мин. - жълт картон за капитана на домакините Танев, който извършва груб фаул срещу Гъргоров в центъра на терена

45+1 мин. - край на първо полувреме

Начало на второто полувреме - без смени на почивката и в двата отбора

48' - второто полувреме започва с тотален натиск за отбора на ЦСКА. Зе Руи овладява една центрирана топка във вратарското поле, но шутира силно и неточно в аут

50' - Велизар Димитров поема една топка фронтално на Пламен Колев, навлиза в наказателното поле, където е стрян от защитник, но остават съмнения за дузпа

55' - първа смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 17.Зе Руи, влиза 99.Ней

59' - нов, невероятен пропуск за отбора на ЦСКА. Йордан Тодоров овладява една топка до аутлинията отдясно, центрира веднага в наказателното поле, където Петре успява да играе с глава, но в аут

62' - ЦСКА владее инициативата, но без сериозни опасности пред Пламен Колев

64' - Велизар пробива отляво и центрира в наказателното поле към Ней, но там 19.Недко Миленов чисти в корнер

68' - втора смяна в отбора на Берое. Излиза 16.Александър Буклеев, влиза 27.Атанас Апостолов

70' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 30.Йордан Тодоров, влиза 28.Маркиньос

72' - трета, последна смяна в отбора на Берое. Излиза 3.Тодор Тодоров, влиза 23.Петър Колев

73' - първа атака на домакините в мача. Удар на Златинов от дъгата на наказателното поле, но без проблеми за Петров

78' - Гъргоров пробива отдясно в наказателното поле и центрира, но топката е изчистена от защитата. Маркиньос обаче овладява и стреля силно, но в аут

84' - Петре пробива отдясно и центрира в наказателното поле на домакините, където Евгени Йорданов засича с глава, но вратарят Колев успява да улови

86' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 18.Флорентин Петре - Ней е фаулиран отляво. Бразилецът изпълнява светкавично към Велизар, който навлиза в наказателното поле, намира Петре на границите на вратарското поле откъдето румънеца бележи за 0:1

90' - три минути добавено време

90'+1' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 19.Евгени Йорданов, влиза 20.Йордан Юруков

90'+2' - първи удар по посока на вратата на ЦСКА. Топката е центрирана от фаул в наказателното поле на червените. Там чернокожия 24.Марсел Еламе стреля с глава, но над напречната греда