• 64мин

10. Венцислав Христов (Берое)

• 83мин

45. Григор Долапчиев (ЦСКА) асистенция - Емил Гъргоров

Берое и ЦСКА завършиха при равен резултат 1:1, в мач от втория кръг на родното ни първенство. Домакините поведоха в резултата след гол на Венци Христов в 64-ата минута, а в 83-ата минута Григор Долапчиев отбеляза много красив гол и изравни.

Още от началните минути на двубоя играчите на двата отбора се хвърлиха в здрава битка на терена, но до голови ситуации не се стигна. В 23-ата минута след Илиев не успя да се възползва от грешка в червената защита и не успя да прати топката във вратата. Минута по-късно удар с глава на Стойчев мина на сантиметри от дясната греда на вратата пазена от Черни. В 39-ата минута добра контра на ЦСКА бе завършена със слаб удар по земя на направилия официален дебют с червената фланелка Бруно Морейра. В края на първата част Антон Карачанаков получи пас в предни позиции, овладя топката и стреля технично от границата на наказателното поле, но Караджов спаси.

Втората част започна по-добре за домакините от Стара Загора и на Томас Черни му се наложи да демонстрира рефлекс след силен удар на Илиев от дистанция. Малко след това Венци Василев се намеси решително след удар на Христов. Последваха два леки удара, съответно на Каядо и Карачанаков, които не затрудниха вратарите. В 63-ата минута Бруно Морейра отстъпи мястото си на Християн Кировски. В 64-ата минута след грешно отиграване на Менди топката попадна в Христов, който навлезе в наказателното поле и с плътен удар  по тревата изведе домакините напред. Последва нова добра намеса на Черни след удар на Андонов.  В състава на ЦСКА бяха направени две промени, Ревсон и Карачанаков напуснаха за сметка на Рангел Абушев и Григор Долапчиев. Именно юношата на ЦСКА вкара страхотен гол секунди след като се появи на терена. Гришата се разписа с премерен изстрел от далеч, топката се отби в десния страничен стълб и се оплете в мрежата. В 85-ата минута Черни отрази опасен шут на Христов.