19. Недко Миленов (Ботев Пд)

• 86мин

7. Христо Янев (ЦСКА)

Начало на мача - отборът на Ботев бие център

2-а мин. - добро извеждащо, но твърде дълго подаване на Петров към Керчев. Вратарят на домакините излиза напред и лови

6-а мин. - пас към Стойчо Младенов, който е на дъгата на наказателното поле, той шутира с ляв крак, но топката намира тялото на защитник и е изчистена далеч напред

8-а мин. - Стойчо Младенов извежда в коридор Христо Янев отляво, последният шутира, но топката е избита в корнер от противников защитник. След изпълнението на корнера последва мелле, топката в крайна сметка е избита на метри пред голлинията

12-а мин. - Янев атакува отляво и отправя дълъг пас, топката е овладяна от Керчев, който нахлува в наказателното поле и шутира, но защитник на домакините чисти далеч напред

15-а мин. - пряк свободен удар за ЦСКА е изпълнен от Хаджи от 32-33 метра. Ударът е силен, но вратарят Стойчев спасява

16-а мин. - ГООЛ за ЦСКА!!! 0:1 Голмайстор Красен Вълков. Александър Томаш извежда Янев технично по лявото крило, Янев центрира в наказателното поле към Вълков, който с глава реализира своя първи гол с червената фланелка

20-а мин. - добро центриране на домакините, топката попада в 8.Георги Куртев, който се оказва на 5 метра пред голлинията, но се засуетява и топката му е отнета

25-а мин. - нападател на Ботев атакува отляво и центрира към далечната греда, Стоян Колев се разминава с топката, но Томаш поправя грешката му като чисти с глава в корнер

29-а мин. - Алтин Хаджи овладява топка на 27-28 метра от голлинията фронтално срещу вратаря Стойчев, отправя силен шут, но топката минава малко над напречната греда

34-а мин. - Христо Янев изпълнява пряк свободен удар на метър пред границата на наказателното поле, но топката минава над напречната греда и излиза в аут

38-а мин. - Стойчо Младенов овладява топката в половината на домакините и фронтално от 22-23 метра отправя силен шут, но топката минава на сантиметри от десния страничен стълб

40-а мин. - Георги Антонов нахлува в наказателното поле отдясно, връща топката към Светослав Петров, който успява да прехвърли вратаря, но топката попада от горната страна на мрежата

43-а мин. - Хаджи овладява топката на няколко метра пред дъгата на наказателното поле, Янев е свободен отдясно, но албанецът предпочита да играе сам и шутира силно. Топката е избита от защитник на домакините далеч напред

45-а мин. - край на първо полувреме

Начало на второ полувреме. Има и смени в двата отбора: за Ботев - на мястото на 5.Добри Добрев в игра е 14.Тодор Тимонов; на мястото на 8.Георги Куртев в игра е 9.Александър Иванов. За ЦСКА: на мястото на капитана ни 2.Георги Антонов в игра е 30.Йордан Тодоров

46-а мин. - 1:1. Гол за домакините, вкаран от капитана 19.Недко Миленов. Още в първата атака Миленов нахлува необезпокояван от никого в наказателното поле и ниско по земя отбелязва

50-а мин. - ЖК за 7.Борис Благоев за нарушение срещу Янев

54-а мин. - Христо Янев е изведен по лявото крило и центрира към далечната греда, Красен Вълков посреща топката и стреля с глава, топката попада в краката на Стойчо Младенов, но той от няколко метра не намира вратата и топката излиза в аут

57-а мин. - втора смяна за ЦСКА: излиза 14.Светослав Петров, влиза 5.Тодор Янчев

61-а мин. - многоходова красива атака на армейците, но за жалост финалният пас на Хаджи, който трябва да изведе Янев отляво в наказателното поле, е пресечен от защитата на домакините

65-а мин. - Янев извежда Хаджи по лявото крило, вторият центрира в наказателното поле към Янчев, който отправя силен и техничен удар във вратата, но Стойчев спасява

67-а мин. - последна смяна за армейците: на мястото на 11.Стойчо Младенов влиза 23.Емил Гъргоров

69-а мин. - центриране от пряк свободен удар на Христо Янев, топката е избита от защитник на домакините, после е овладяна от Йордан Тодоров на границата на наказателното поле, той отправя силен удар, който облизва левия страничен стълб на вратата

70-а мин. - опасна контраатака на домакините, завършила с шут на капитана Миленов, но топката излиза в аут

72-а мин. - Гъргоров шутира от метър пред дъгата на наказателното поле, вратарят избива топката, тя попада в Красен Вълков, той стреля бързо, но топката излиза в аут

73-а мин. - Янев получава удобна топка след центриране отдясно към дъгата на наказателното поле и отправя топовен изстрел към вратата на Ботев, минал на половин метър от левия страничен стълб

76-а мин. - Красен Вълков е изведен по дясното крило в наказателното поле и отправя силен, но неточен удар към вратата на домакините, топката излиза в аут

77-а мин. - последна смяна за Ботев: излиза 10.Атанас Въргов, влиза 11.Иван Караманов

79-а мин. - Янев атакува по лявото крило и центрира към Гъргоров, който е малко навътре до страничната линия на наказателното поле. Бадема отправя от волле силен удар, разтърсил десния страничен стълб на Стойчев

83-а мин. - силен шут на Янев след изпълнение на пряк свободен удар от 25-26 метра, но Стойчев улавя

86-а мин. - ЖК за 2.Васил Василев от Ботев за нарушение срещу Янев

86-а мин. - ГОООЛ за ЦСКА!!! Гол на Христо Янев! Гъргоров центрира отляво и намира в удобна позиция Янев. С топовен удар халфът ни реализира второто попадение в мача

90-а мин. - две минути продължение

90+2 мин. - край на мача. Победа на ЦСКА!