11. Христов (Ботев Пд)

• 43мин

• 84мин

18. Флорентин Петре (ЦСКА)

Начало - Няма зрители по трибуните на стадион „Христо Ботев", тъй като домакините бяха наказани от БФС да играят две срещи без публика. ЦСКА тръгва от центъра и ще напада надясно от главната трибуна през първото полувреме

3' Още в 3-ата минута вратарят на домакините Лилчо Арсов получава жълт картон за реплика към съдията

4' Добра атака за „армейците", но Неи пропусна, след като бе в наказателното поле и имаше възможност да отпраи удар към вратата.

10'- Греда за ЦСКА След корнер, топката попадна в Неи, който отпраи удар с глава, но кълбото попадна а напречната греда.

11' Отново опасност пред вратата на домакините, след като отново след ъглов удар Кирил Котев отправи удар с глава над вратата.

14' Първа опасност и пред вратата на ЦСКА. Какалов се озова в близост до наказателното поле, но би прекалено слабо. Ивайло Петров пък изпусна топката, но след това опасността бе предотвратена.

17' Удожи се опита със задна ножица да изненада Лилчо Арсов след подаване на Петре по въздуха.

25' ГОООООЛЛЛ - Неи. Удоджи тръгна по лявото крило на атаката и по перфектен начин успя да навлезе диагонално в близост до наказателното поле, след като финтира двама защитници на Ботев. След това нигериецът центрира към Петре, който стигна топката на аутлинията и мигновено подаде към Неи, който на празна врата отбеляза. Вратарят на Ботев Лилчо Арсов хвана топката, но зад голлинията и реферът Стефан Спасов отсъсди дузпа.

31' ГОЛ за Ботев Реферът Стефан Спасов отсъди дузпа за игра с ръка на Йордан Тодоров. Зад топката застана Георги Христов, който вкара без проблем

33' Нова опасност пред вратата на Ботев. След центриране Кирил Котев се размина с гола

37' Удар на Удожи, но прекалено слаб, за да застраши вратата на Арсов

38' Жълт картон за Удожи

39' ЦСКА играе определено по-добре от гостите в първите 40 минути, въпреки, че резултатът е равен

43' ГООООЛЛ - Неи. Удоджи центрира към Петре, който бе грубо повален от Димитров. Зад топката застана Неи, който бе безпогрешен с удар в долния десен ъгъл

45' - Край на първото полувреме

Начало на втората част. На почивката не бяха извършени смени

48' Георги Аварамов от домакините получава жълт картон за нарушение срещу Маркиньос

52' Както и през първата част ЦСКА продължава да владее положението в мача. Не се е случило нищо опасно пред двете врати, но „армейците“ контролират събитията

59' Жълт картон за Димитров за нарушение срещу Неи

60' Удар от около 30 метра след пряк свободен удар на Петре, който мина на сантиметри от вратата на Арсов

61' Първа смяна в състава на ЦСКА - Влиза Гарсес, а излиза Удоджи

66' Опасност пред вратата на Ботев. Тодор Янчев се опита да стреля в близост до вратата на Ботев, но не успя да сътвори нещо опасно

70' Втора смяна в състава на ЦСКА. Излиза Неи със съмнения за контузия, а влиза Ненад Настич

72' Гъргоров бе изведен прекрасно от Янчев. Той навлезе в наказателното поле и отправи силен удар по посока на Арсов, който мина на сантиметри от вратата

79 Гарсес пропуска поредната добра възможност за ЦСКА. Панамецът би далеч от рамките на вратата от дъгата на наказателното поле

81' Пряк свободен удар пред вратата на ЦСКА на около 25 метра. Зад топката застана Какалов, който би в ръцете на Ивайло Петров

84' ГООООЛЛЛЛЛЛ - Петре Флорентин Петре бе изведен диагонално отдясно в наказателното поле. Румънецът финтира двама защитници на Ботев и с прекрасен удар в горния ляв ъгъл вкара за 3:1. Така ЦСКА е само на няколко минути от 31-ата титла на България

92' - Край на мача. ЦСКА Е НОВИЯТ ШАМПИОН НА БЪЛГАРИЯ. „АРМЕЙЦИТЕ“ ВЕЧЕ ИМАТ 31 ТИТЛИ ВЪВ ВИТРИНАТА