9. Дюкенс Назон (ЦСКА) асистенция - Жираир Шагоян

• 84мин

14. Тобиас Хайнц (ЦСКА)

В 1-та минута жълт картон за Георгиев за симулация в пеналтерията.

В 6-та минута Шагоян краде топката на Георгиев, напредва отлично отдясно и подава чудесно на Назон, който сам срещу вратата открива резултата - 0:1.

В 12-та минута удар на Фаетон е избит в корнер от защитник. В същата минута след неговото изпълнение на Вион, Линдсет с удар, но е блокиран.

В 13-та минута Переа е изведен от Тодоров, след което прехвърля Бусато, но е отсъдена заслужена засада.

В 18-та минута жълт картон за Шопов за фаул срещу Велев.

В 21-та минута жълт картон за Петров за задържане на Переа.

В 26-та минута спестен жълт картон за Переа за реплика към страничния съдия.

В 27-та минута Назон отнема топката на Соарес и подава отлично на Хайнц, силен шут, но Бариос избива трудно.

В 30-та минута остро центриране на Георгиев, но Бусато уверено лови.

В 33-та минута Фаетон се завърта и бие, Бариос хваща.

В 34-та минута Цветанов с пробив отляво и пас, но Петров изпревари Переа - ъглов удар.

В 35-та минута от него удар с глава на Переа, но Бусато избива, а след това Петров отдалечава.

В 36-та минута спестен жълт картон Соарес за двоен фаул срещу Хайнц.

В 37-та минута след центриране от пряк свободен, топката е избита, а Шагоян бие в ръцете на Бариос.

В 44-та минута спестен жълт картон за Ивайлов за изритване срещу Хайнц.

В 45+1-та минута изстрел над вратата на Санянг.

В 45+2-та минута Переа подава отдясно, Генов с глава вади в аут.

В 51-та минута Георгиев е изведен от Генов и стреля в аут от отлична позиция.

В 52-та минута Назон се бори и подава прекрасно на Фаетон, силен шут малко над вратата. В същата минута спестен втори жълт и респективно червен картон на Георгиев за влизане в краката на Шопов.

В 54-та минута Назон е изблъскан в наказателното поле, но съдията мълчи.

В 55-та минута Шагоян с остър пас, Назон се пребори, но вратарят избива.

В 57-та минута Генов с изстрел от дистанция в аут.

В 60-та минута Назон е намерен пред пеналта, завърта се и бие силно, Бариос избива, Шопов сам срещу вратата прави по-трудното и стреля отблизо над вратата.

В 61-та минута Назон е изведен, но Христов го спира.

В 62-та минута Хайнц стреля - блокиран. В същата минута Шагоян бие и е блокиран, овладява и подава остро, няма кой да засече отблизо, но Санянг стреля отдалеч, но и неговият шут е спрян. Пак през тази минута още два изстрела на Фаетон и Назон са спрени с тела от защитници.

В 64-та минута Фаетон извежда Шопов, той бие над вратата.

В 67-та минута Хайнц с пас към Назон, който е спрян, после Шагоян бие неточно.

В 69-та минута Да Силва бие след грешка на Кордоба - блокиран.

В 70-та минута далечен шут на Цветанов, малко над вратата.

В 71-та минута Санянг получава от Шопов отляво и остро центрира, няма кой да засече.

В 72-та минута Назон на Фаетон, той се завърта и бие, но е блокиран.

В 73-та минута Хайнц владее, съдията докосва топката и я дава на домакините?!

В 75-та минута Цветанов е изведен, Бусато го блокира с позициониране, след това следва удар, но Бусато хваща, има и засада.

В 76-та минута Шагоян спира пас на Велев към Цветанов в наказателното поле, след което е и фаулиран, но съдията пак не дава за армейците.

В 79-та минута Шагоян на Фаетон отдясно, той на Хайнц в пеналта, норвежецът бие от воле, но Бариос пак спасява.

В 84-та минута грешка в защитата на домакините, Назон отнема, нахлува и бие силно, но Бариос спасява за пореден път, Хайнц с отлична добавка удвоява резултата - 2:0.

В 85-та минута с капитанската лента на ботевци е Цветанов.

В 86-та минута Фаетон отнема от Кунде и подава към Назон, който не стига до голов удар за сантиметри.

В 89-та минута Мажуга с пробив отляво и пас, Переа не успява да стигне до топката.

В 90+1-та минута Хайнц с удар, рикошет, Фаетон получава и бие над вратата, отсъдена е доста спорна засада.

В 90+3-та минута Цветанов бие от пряк свободен в ръцете на Бусато.