9. Даниел Генов (Ботев Вр)

• 72мин

22. Али Соу (ЦСКА) асистенция - Тиаго Родригеш

В 1-та минута Соу се пребори с Миланов и бие, но Костов избива в корнер.

Във 2-та минута от него Тиаго центрира Соу с глава под гредата, пак Костов се намесва за ъглов удар, а след неговото изпълнение Атанасов играе с ръка пред наказателното поле, съдията мълчи.

В 7-та минута удар от пряк свободен на Златински в ръцете на Бусато.

В 9-та минута удар отдясно на Енрике в главата на Керчев.

В 10-та минута разбъркване в пелантерията на врачани, Соу и Енрике не успяват да капитализират.

В 11-та минута жълт картон за Ивайлов за нарушение срещу Санкаре.

В 16-та минута Соу извежда Енрике, той на Кери, но пасът му е назад, пак Соу се бори и стреля - блокиран е.

В 17-та минута Енрике с подаване в малкото наказателно поле, но след рикошет вратарят избива в корнер. Нова атака отляво чрез Кери и подаване, Матай остава на земята и задържа защитник, Енрике с глава стреля и вкарва за 0:1.

В 20-та минута опасен пробив отдясно, Генов с центриране, Буров стига до топката, но аут.

В 22-та минута великолепна скоростна атака, Кери преодоля трима и извежда Соу, той бяга наляво и връща, удар на ирландеца е блокиран на голлинията от Буров.

В 27-та минута нов пробив отляво на Кери и пас в наказателното поле, Санкаре пробва удар без забавяне, високо в аут. В същата минута Енрике с влизане, удар в аут.

В 30-та минута груба грешка на Жеферсон, оставя топката, Зехиров пробва да подаде, Матай се залага и избива в корнер.

В 34-та минута центриране на Ненов в пелантерията, Антов чисти в корнер.

В 38-та минута жълт картон за Керчев за фаул срещу Соу.

В 39-та минута заучено положение от пряк свободен, Кери, Тиаго и Юга, дадена е засада, но такава нямаше.

В 41-та минута удар на Златински от пряк свободен в стената, нов такъв след това високо над вратата.

В 45-а минута Зехиров с удар отляво, Бусато с мъка спасява, Генов прави добавка отблизо за 1:1.

В 49-та минута на първото полувреме атака отляво и удар на Кери встрани от вратата.

В 50-та минута на първото полувреме пас на Юга към Соу, който стреля силно в аут.

В 47-та минута на второто полувреме страхотен пробив на Енрике отляво и пас към Соу, удар - намеса на Керчев и ъглов удар.

В 52-та минута неточен удар на Генов встрани от вратата.

В 54-та минута много хубав удар на Атанасов, но Бусато спасява атрактивно в корнер.

В 55-та минута Зехиров центрира към Добрев, но Матай гардира добре.

В 56-та минута жълт картон за Юга за нарушение срещу Ненов.

В 58-та минута Ненов спринтира и центрира неточно в тъч.

В 59-та минута от корнер Тиаго с пас, Юга с неточен удар с глава.

В 64-та минута Юга дава на Соу, който с гърди я спира страхотно на Белтраме, италианецът с хубав удар на сантиметри в аут.

В 67-та минута жълт картон за Гаджев за нарушение срещу Белтраме, в същата атака след авантаж слаб удар отдалеч на Соу, Костов лови.

В 71-та минута удар на Белтраме в аут.

В 72-та минута отличен разсичащ пас на Тиаго към Соу, който след мъжка борба с Керчев прехвърля Костов за 1:2.

В 77-та минута жълт картон за Матай за фаул срещу Генов.

В 79-та минута след излизането на Златински, Генов с капитанската лента.

В 80-та минута Тиаго подава триково на Соу, той губи равновесие след борба.

В 84-та минута Йомов стреля, след рикошет в Миланов ъглов удар.

В 85-та минута от него Белтраме с пас, Матай се извисява и с глава бие в аут.

В 87-та минута жълт картон за Генов за протести.

В 89-та минута Зехиров с опит за пас, който попада в ръцете на Бусато.

В 93-та минута Йомов отнема топка и дава на Соу, който не успява да играе добре и Костов лови.

В 94-та минута жълт картон за Белтраме за бавене на играта.