• 81мин

10. Георги Йомов (ЦСКА) асистенция - Яник-Сони Вилдсхут

Напуснал без смяна

5. Костадин Ничев (Ботев Вр)

Мачът започва с минута мълчание в памет на легендарния фен на армейците Венцислав Вучев! Светла му памет!

В 1-та минута шут на Баи излиза в аут.

В 3-та минута Бабунски с удар над вратата от пряк свободен.

В 7-та минута Ненов извежда Василев, Дончев и Евтимов излизат пред него, топката е открадната от Бабунски, който сам срещу вратата вкарва за 1:0.

В 16-та минута пробив отляво на Баи и пас в пеналтерията, където Йомов отблизо разстрелва Костов за 1:1.

В 28-та минута пас на Йомов, Мухар не успява да играе с глава, Варела с удар встрани, а Кайседо бе на милиметри от това да засече.

В 30-та минута блокиран изстрел на Матей. В същата минута удар на Варела в ръцете на Костов.

В 33-та минута блокиран шут на Мухар.

В 34-та минута Баи с неточен изстрел встрани от вратата.

В 36-та минута Варела отляво центрира към Кайседо, неточен удар с глава в аут.

В 39-та минута Йомов отдясно нахлува и прекрасно подава към Кайседо, който не успява да улучи топката, тя стига до Мазику, който минава през двама и стреля силно и между краката на Костов - 1:2.

В 40-та минута блокиран шут на Баи пред наказателното поле.

В 42-та минута хубав изстрел на Лам от пряк свободен минава на сантиметри от вратата.

В 45-та минута Дончев със силен шут близко над вратата.

В 46-та минута жълт картон за Кайседо за удар с ръка в лицето на Миланов при игра за висока топка.

В 48-та минута жълт картон за Стоян Колев за протести.

В 50-та минута страхотна атака на армейците, Варела към Баи наляво, той напредва и вкарва в противоположния ъгъл на вратата. Вдигната е засада, намесва се ВАР и признава напълно редовния гол - 1:3.

В 54-та минута Кайседо сваля с глава към Баи наляво, той има Варела и Йомов, които нахлуват сами срещу вратаря, силен пас и Йомов не успява да засече добре.

В 55-та минута пак двойно подаване между Баи и Варела, французинът не успява да центрира - аут.

В 57-та минута Йомов е изведен отдясно, но пасът му е хванат от Костов.

В 58-та минута красива хореография на армейците.

В 59-та минута страхотно насочен удар на Лам, Костов боксира уверено.

В 60-та минута жълт картон за Метс за фаул срещу Бабунски.

В 61-та минута жълт картон за Лам за нарушение срещу Василев.

В 62-та минута Ненов центрира от пряк свободен, Бабунски с удар над вратата с глава.

В 64-та минута пас на Баи в наказателното поле, топката е избита от Ничев, останаха някои съмнения за засада, само ъглов удар.

В 65-та минута Мазику пробва да подаде, рикошет и Лам се озовава с топката, овладява и бие, но Костов спасява вратата си.

В 66-та минута Йомов е изведен от Варела, той от малък ъгъл в аут, заради излизането на Костов.

В 67-та минута Василев е изведен, Матей го блокира - корнер.

В 68-та минута Варела се бори и извежда Йомов, той отлично вдясно на Ахмедов, който не успява да вкара от чисто положение. В същата минута жълт картон за Бабунски за фаул срещу Варела.

В 71-та минута Лам със слаб удар с глава след ъглов удар.

В 73-та минута подаване отдясно към Тодоров, който с гръб към вратата брилянтно спира и подава на Маринов, който с тупалка намаля - 2:3.

В 74-та минута грешка на Мазику и пас на Бабунски към Тодоров, Евтимов излиза и лови.

В 75-та минута Дончев подава на Мухар, но той е преборен от защитата.

В 77-та минута Евтимов излиза и пресича отличен шанс.

В 80-та минута центриране от корнер, Миланов с глава над вратата.

В 81-та минута Евтимов с шут от вратата, Ахмедов с глава с гръб към вратата, Вилдшут овладява и извежда Йомов в коридор, а той с точен удар в десния ъгъл вкарва втори гол - 2:4.

В 86-та минута Кери с изстрел, рикошет, но е маркирана засада на Йомов.

В 87-та минута жълт картон за Миланов за фаул срещу Ахмедов.

В 90-та минута Ничев напуска след контузия в ръката.

В 90+1-та минута жълт картон за Георгиев за фаул срещу Кери.

В 90+3-та минута Чатакович е изведен от Кери отдясно, но подава наизуст на място, където няма футболисти в червено.

В 90+6-та минута страхотен финт и крос в наказателното поле на Кери отляво, силен шут и само страничния стълб спасява врачани.

В 90+7-та минута директен удар от корнер на Чатакович е избит от Костов.