17. Ангел Лясков (ЦСКА II)

• 60мин

• 65мин

77. Ивелин Илиев (ЦСКА II)

ЦСКА II​ загуби с 2:3 от Ботев (Гълъбово) в изпълнен с драматични обрати мач от 13 кръг на Втора професионална лига.

Армейците бяха подкрепяни от сериозна агитка от фенклубовете в региона. Домакините от Гълъбово поведоха в резултата в края на първото полувреме. Възпитаниците на Стамен Белчев обаче бързо отвърнаха на предизвикателството и изравниха в добавеното време след изпълнение на пряк свободен удар. Автор на попадението бе Лазар Марин.
В 54 минута армейците поведоха с 2:1 с гол на Ангел Лясков. В 62 минута обаче домакините от Гълъбово също стигнаха до втори гол и изравниха резултата. Три минути по-късно футболистите на Ботев отбелязаха и трети гол и така за втори път в срещата излязоха напред в резултата.
Армейците се вдигнаха на финален щурм и в заключителните минути отправиха няколко удара към вратата на домакините, но така и не успяха да стигнат до нещо повече в срещата.