15. Алекс Родриго (ЦСКА)

• 87мин

10. Дариуш Вош (Бохум)

Начало на срещата. Около 5000 зрители присъстват на „Рурщадион", сред тях и малка група българи

2-а мин. - Алтин Хаджи извършва нарушение в лявата зона на армейската защита, от отсъдения пряк свободен удар следва центриране, но топката излиза в аут

3-а мин. - Георги Антонов е свален на земята с непозволени средства в центъра на терена

4-а мин. - Велизар Димитров пуска много точен пас към Мукаси по лявото крило, той опитва центриране, но топката е пресечена от защитниците на Бохум

6-а мин. - Тодор Янчев пресича пас в центъра и веднага подава към Мукаси, който от своя стрна продължава контраатаката надясно към Брито. Брито нахлува в наказателното поле, но е пресрещнат от двама защитници и топката му е отнета

9-а мин. - отличен извеждащ пас на Янчев от 40 метра към Мукаси по дясното крило. Южноафриканецът надбягва Баденхорст и отправя много силен шут към противниковата врата от границата на наказателното поле. За жалост топката минава на сантиметри над напречната греда

10-а мин. - Бенбен пробива по десния фланг на атаката на Бохум и центрира към Диабанг, който е оставен непокрит в наказателното поле на Иванов. Играчът на Бохум отправя удар с глава, който обаче излиза в аут

13-а мин. - Велизар Димитров напредва през центъра, но вместо да подаде на един от двамата си свободни съотборници, той задържа топката прекалено дълго и тя му е отнета

19-а мин. - Светослав Петров открадва топката в центъра, подава към Брито отдясно, той центрира по земя към Мукаси, но пасът е пресечена

20-а мин. - нов пробив на Брито отдясно завършва този път с високо центриране, което е уловено сигурно от Вандер

22-а мин. - Брито пресича пас на съперника, подава в центъра към Димитров, а той извежда Мукаси сам срещу Вандер. Мукаси се опитва да прехвърли немския вратар с фалцов удар, но той с мъка избива в корнер

23-а мин. - късо изпълнение на корнер за ЦСКА, при което топката е центрирана от Петров към далечната греда, където се намира Гай. Сенегалецът надскача защитниците, но ударът му с глава излиза в аут

25-а мин. - Виабанг пробива през центъра на армейската защита и отправя първи точен удар в очертанията на вратата за Бохум, но Ивайло Иванов се намесва авторитетно

31-а мин. - Янчев овладява топката в централния кръг, след което подава към Мукаси, той от своя страна продължава към Димитров, който нахлува в наказателното поле, където има само двама защитници. Димитров подава към Янчев, който отправя силен удар, но топката се отклонява от тяло на защитник

31-а мин. - Гол за Бохум. Диабанг овладява топката в наказателното поле на ЦСКА и я връща към точката на дузпата, откъдето капитанът Баденхорст с диагонален и много силен удар матира Иванов

32-а мин. - веднага след изпълнението на центъра топката е подадена към Велизар Димитров, който опитва да изненада Вандер с уникален удар от около 50 метра, но топката малшансът отново спохожда армейците и ударът рикошира в напречната греда на Бохум

33-а мин. - Брито преодолява двама защитници и се озовава сам срещу Вандер, но в решителния момент се разколебава и лекият му удар е уловен от вратаря

36-а мин. - Стойчо Младенов праща всичките си резервни играчи да загряват

45-а мин. - край на полувремето

Начало на второто полувреме В отбора на ЦСКА няма промени, а в отбора на домакините от Бохум за извършени 9 смени - в игра остват единствено вратарят 13.Кристиян Вандер и 3.Мартин Михелбек. На мястото на останалите футболисти влизат 4.Сънди Олисех, 5.Раймонд Кала, 6.Сьорен Колдинг, 8.Томас Зебелс, 16.Вахит Хашемиян, 17.Бярне Гудйонсон, 21.Делрон Бъкли, 24.Фиип Бьониг и 10.Дариус Вош, който поема и капитанската лента

47-а мин. - удар на Светослав Петров от границата на наказателното поле, топката излиза в аут

49-а мин. - Зебелс се освобождава пред дъгата на наказателното поле на ЦСКА и шутира силно, но Иванов спасява

52-а мин. - първа смяна за ЦСКА: на мястото на 8.Велизар Димитров влиза 10.Леонардо Лима, който бележи своя дебют с червената фланелка

54-а мин. - Вош центрира към Хашемиян, но той пропуска

55-а мин. - нови две смени в отбора на ЦСКА: на мястото на дебютиралия 77.Алтин Хаджи влиза 4.Маркос Чарас, а на мястото на 21.Макдоналд Мукаси влиза нападателят на проби в ЦСКА - 15.Алекс Родриго, който също записва дебют за ЦСКА

60-а мин. - Хашемиян нахлува в наказателното поле на Иванов, но Светослав Петров с много чист щпагат ликвидира опасността

61-а мин. - Гъргоров продължава една топка към влезлия преди минути Алекс Родриго, който остава сам срещу вратаря Вандер. За жалост бразилецът обработва бавно топката и тя му е отнета от немския вратар

65-а мин. - нова смяна за армейците: на мястото на 29.Ибрахима Гай влиза 3.Йордан Върбанов

69-а мин. - още една смяна: на мястото на 23.Емил Гъргоров влиза 7.Христо Янев

70-а мин. - дузпа за ЦСКА! С първото си докосване на топката Янев отлично извежда Лима сам срещу вратаря, той опитва изстрел, спасен с мъка от Вандер, но топката отново попада в краката на бразилеца, който е повален в наказателното поле

70-а мин. - ГООООЛ! Леонардо Лима сам реализира дузпата с хладнокръвен удар в долния десен ъгъл и бележи дебютното си попадение за армейците

71-а мин. - Алекс Родриго се озовава на стрелкова позиция пред дъгата на наказателното поле, опитва удар, но е повален. Съдията обаче преценява че нарушение няма

75-а мин. - поредна смяна за ЦСКА - 2.Георги Антонов излиза, на негово място 30.Йордан Тодоров

77-а мин. - Баренхорст нахлува в наказателното поле на армейците, стреля, но Иванов спасява

80-а мин. - Олисех изпълнява пряк свободен удар близо до флагчето на корнера. Ударът му е директен, но армейският вратар боксира в корнер

83-а мин. - Гол за Бохум. Делрон Бъкли отново дава преднина на Бохум след като нахлува в наказателното поле, стреля много силно от малък ъгъл и топката минава през ръцете на Иванов

86-а мин. - ГОООООЛ! Дебютен гол и на втория новопристигнал бразилец Алекс Родриго! Неговият удар се отрази от тяло на защитник преди да попадне в мрежата

87-а мин. - Гол за Бохум. Домакините отвръщат светкавично на попадението в тяхната врата и след центриране топката е отправена към Дариус Вош, който надскача армейската защита и не оставя шанс на Иванов

89-а мин. - Брито навлиза в наказателното поле, скъсява ъгъла между себе си и вратаря, но все пак отправя много силен удар, по чудо спасен от Вандер. След последвалия корнер топката попада в Лима, който от границата на наказателното поле стреля в аут