• 13
    Тодор Стоев
    62′

1' Начало на мача

1' Ненад Настич прави дебют за ЦСКА в официален мач. Времето в Севлиево е студено и превалява сняг, но теренът е перфектен. Александър Томов присъства на мача.

2' Около 800 зрители присъстват на двубоя, 500 от които са фенове на ЦСКА

5' Удар на Зеленков от границата на наказателното поле, който обаче минава встрани от вратата на Ивайло Петров

8' Опит на Зе Руи за центриране, но Неи е в засада

10' Удар на Хазуров от около 30 метра, но слаб и Ивайло Петров без проблеми лови

13' Зе Руи центрира, Но Неи не успя да овладее топката

14' Мачът е много скучен. ЦСКА се е настанил в полето на домакините, но няма нито едно опасно положение пред някоя от двете врати

20' Неи игра с глава, но топката удари лицето на играч от Видима, на който бе оказана медицинка помощ

24' Мекиров проби отляво в наказателното поле на ЦСКА навърза трима играчи на „червените“ и точно преди да стреля, върналият се Флорентин Петре му изби топката

30' Играчите на ЦСКА играят много слабо и по никакъв начин не създават нещо смислено пред вратата на Иванов

33' Далечен удар на Маркиньос, но неточен

39' Нарушение на Вуядинович в близост до наказателното поле. Центриране, след което Костадин Хазуров отправи удар с глава, който мина над вратата

42' Зе Руи отправи удар от 25 метра, но слаб и неточен

47' Край на първото полувреме. Двата тима изиграха изключително слаби първи 45 минути

Начало на второто полувреме

46' На мястото на Зе Руи влиза Удоджи

50' Второто полувреме започва както първото - безлично

52' Първи удар в очертанията на вратата на Видима, отправен от Маркиньос. Тиой обаче не беше опасен

53' Илиза Ненад Настич, влиза Йордан Тодоров

58' Триково изпълнение на фаул. Петре подава на Маркиньос, който с пета опитва да подаде към Неи. Той и Кирил Котев обаче се разминават в малкото наказателно поле и правят уникален пропуск

60' Принудителна смяна в състава на ЦСКА. Борислав Хазуров разби носа на Никола Вуядинович, който бе заменен от Евгени Йорданов.

61' Неи проби отдясно, но ударът му срещна гръба на защитник

62' Излиза 2.Борисов, влиза 13.Тодор Стоев

65' Центриране на Удоджи в наказателното поле и Евгени Йорданов с летящ плонж бие в ръцете на вратаря

68' Центриране пред вратата на Видима, играч на домакините играе с ръка, но съдията Костадинов си затваря очите

69' Реферът отмени гол на Видима заради нарушение срещу Ивайло Петров

71' Центриране отдясно, Удоджи намери топката от воле със страхотен удар, но вратарят Иванов блестящо спаси удара

72' Жълт картон за Маркиньос за грубо нарушение

75' Центриране на Тодоров, но вратарят Иванов пресича подаването преди Йорданов да вкара в опразнената врата

75' Жълт картон за Борислав Стойчев

77' Близнаков на мястото на Мекиков

82' Велизар Димитров центрира отдясно, Удоджи е оставен непокрит, но праща топката високо над вратата

85' Смяна в тима на Видима: Христов на мястото на Зеленков

90' Реферът Александър Костадинов даде четити минутно продължение

92' Петре изведе Удоджи, който прехвърли вратаря, но играч на Видима изчисти от голлинията

94' Удар на Удоджи след разбъркване, който се удря в горната греда на вратата на Видима и тупва върху голлинията

КРАЙ НА МАЧА - ВИДИМА РАКОВСКИ - ЦСКА 0:0