• 10мин

24. Милан Хавел (Виктория)

• 72мин

18. Джон Москера (Виктория)

Във 2-та минута Москера е намерен с пас в наказателното поле, но бие слабо с глава.

В 3-та минута удар от дистанция на Шулц в ръцете на Бусато.

В 8-та минута изстрел отдалеч на Кери в аут.

В 10-та минута Янушек извежда Ржезник, който е в засада, той бие, Антов и Бусато избиват, топката стига до Хавел, който на празна врата открива резултата 1:0 след груба грешка на съдиите, ощетили червените.

В 13-та минута продъпжителна атака на чехите завършва с удар на Яношек в аут.

В 16-та минута Ба Луа центрира от пряк свободен, Матай с глава вади в корнер.

В 17-та минута страхотен финт на Вилдшут, след което бие силно, но топката се удря в страничния стълб отвътре и се разхожда пред голлинията, но не влиза във вратата.

В 18-та минута Москера пробва центриране директно в ръцете на Бусато.

В 21-та минута пробив на Каша през центъра и пас, но няма кой да я засече, след това удар на Яношек, рикошет и корнер.

В 25-та минута Кери с изстрел след пас на Мазику, Хрушка лови.

В 26-та минута нова слабост в червената защита, Бусато се хвърля в краката на нападател и спасява, в същата минута Йомов пробива отдясно и центрира неточно към Кайседо.

В 28-та минута остро центриране на Кери от пряк свободен към Матай, Хрушка лови. В същата минута Ба Луа пробва пас - аут.

В 29-та минута нов пробив на Кайседо отдясно и пак не успява да намери Кайседо.

В 31-та минута жълт картон за Кайседо за фаул срещу Ржезник.

В 32-та минута пас от пряк свободен, Бусато играе несигурно и Жеферсон вади в ъглов удар.

В 36-та минута шут отдалеч на Буха в ръцете на Бусато.

В 41-та минута ново центриране от пряк свободен, Матай не се намесва добре след пропускане на Москера, Бусато боксира в корнер.

В 43-та минута ново напрежение в аремейското наказателно поле след пас на Ба Луа, разбъркване и топката е изчистена напрес след намеса на Бусато.

В 44-та минута блокиран шут на Буха.

В 48-та минута Жеферсон е ударен в главата в пеналтерията, съдията не дава дузпа.

В 58-та минута Йомов е съборен от двама на границата на наказателното поле, но съдията пак мълчи.

В 60-та минута отлична работа на Турицов срещу Шулц, Бусато хваща.

В 62-та минута удар над вратата на Шулц. В същата минута спестен жълт картон за Ба Луа за фаул срещу Мазику.

В 64-та минута Кайседо е изведен срещу вратаря от Кери, бие в него, но е имало и засада.

В 65-та минута слаб изстрел на Москера в ръцете на Бусато.

В 67-та минута страхотно извеждане на Йомов отдясно, пасът му е блокиран.

В 68-та минута центриране на Москера към Хори, Бусато избива.

В 71-та минута Ржезник извежда Буха, той с остър пас, Матай се намесва с глава.

В 72-та минута Ржезник преодолява човек и подава на Буха, той стреля силно, Бусато избива и топката отива в Москера, който на празна врата вкарва за 2:0.

В 78-та минута блокиран шут на Кайседо. В същата минута отново шут на Кери, рикошет и корнер. Преди това спестен жълт картон за Яношек за фаул срещу Мазику. Центриране на Кери се превръща в удар, Хрушка избива в корнер.

В 79-та минута Москера е изведен на Хори и бие силно, топката се удря в напречната греда след докосване от Бусато - ъглов удар.

В 82-та минута Кайседо краде топката на Перница, но повежда силно, играл е и с ръка при поемането.

В 84-та минута Москера с лек удар с глава, Бусато лови.

В 85-та минута шут от дистанция на Юга в ръцете на Хрушка.

В 86-та минута Ржезник с опит за пас в пеналта след продължителна атака, Антов отдалечава.

В 87-та минута Чарлз с хубав рейд и пас към Кайседо, той печели само корнер. В същата минута от него Хрушка излиза неразчетено, Юга бие, но топката между трима в аут.

В 90+1-та минута жълт картон за Юга за удар с ръка в лицето на Качер.

В 90+3-та минута Хибш стреля от пряк свободен, Бусато избива.