28. Маркиньош (ЦСКА)

• 82мин

10. Сергей Кисляк (Динамо Мин)

ЦСКА​ се наложи с 2:1 над коравия отбор на Динамо Минск.

Срещата се игра в изключително високо темпо, което се запази през всичките 90 минути. През първото полувреме ЦСКА създаде повече чисти ситуации и логично стигна до първото попадение в мача дело на Йордан Тодоров. В 43-та минута Данчо получи пас от Саидходжа и на празна врата отбеляза за 1:0.

В тези първи 45 минути отборът на шампионите сътвори доста голови положения и на няколко пъти можеше да огорчи стража на Динамо.

В началото на втората част  Славолюб Муслин пусна девет нови играчи на терена, докато Димитър Пенем замени единствено вратаря Петров с Беконо.Това се отрази и на ситуацията на терена, като ЦСКА определено доминираше до средата на втората част и отново бе близо до втори гол. Той падна в 73-та минута, когаторезервата Руи Мигел бе спънат в наказателното поле на Динамо и Маркиньос реализира отсъдената дузпа за 2:0.

През втората половина на второто полувреме, Димитър пенев даде шанс за изява на по-младите играчи в отбора на ЦСКА и това логично окрили беларуския отбор.

В последния четвърт час от мача футболистите на Динамо натиснаха здраво и  в 78-та минута Мбанангой нацели гпредата зад Беконо. Все пак Динамо стигнаха до почетно попадение 9 минути преди края на срещата, когато Гаев не остави никакви шансове на вратаря на ЦСКА и с хубав удар извън наказателното поле отбеляза последния гол в мача.