• 20мин

23. Емил Гъргоров (ЦСКА)

Начало на мача - гостите бият от центъра

2-а мин. - Гъргоров подава на Йордан Тодоров по дясното крило, защитникът опитва центриране, но топката излиза в аут

5-а мин. - ЖК за 14.Юлиан Янакиев от гостите, който спъва Александър Томаш при негов пробив по лявото крило

7-а мин. - първи удар по посока вратата на Личев. Отправя го Хаджи от около 25 метра. Топката минава над гредата в аут

10-а мин. - удар на Гъргоров след изпълнение на пряк свободен удар. Вратарят на гостите лови топката без проблеми

12-а мин. - грубо нарушение на 16.Мутафов срещу Данчо Тодоров, но жълт картон не последва

15-а мин. - опасно центриране на Хаджи отляво, защитник на гостите чисти в корнер

18-а мин. - невероятен пропуск за ЦСКА. Янчев извежда ВЕлизар ДИмитров в наказателното поле, той елиминира вратаря, но от два метра праща топката в аут

20-а мин. - ГОЛ ЗА ЦСКА!!! Голмайстор Емил Гъргоров! Велизар Димитров нахлува в наказателното поле на Родопа, елиминира няколко защитници, но се спъва в топката. От легнало положение я връща назад към линията на наказателното поле, където Емил Гъргоров отправя силен удар, който матира Личев

27-а мин. - 9.Иван Димитров пробива по лявото крило, където е спънат грубо от Светослав Петров, но жълт картон не последва

31-а мин. - извеждащо подаване на Гъргоров към Евгени Йорданов, но нападателят се спъва в топката и тя му е отнета

35-а мин. - тежък сблъсък между Данчо Тодоров и Иван Димитров. И двамата остават да лежат на терена. След минута състезателите вече са на крака

37-а мин. - единоборство между Велизар Димитров и Димитър Начов. Медижинският екип на ЦСКА влиза на терена, за да окаже помощ на армейския нападател, който е изнесен на носилка

39-а мин. - центриране на Данчо Тодоров отдясно, но Евгени Йорданов не успява да отиграе топката и тя е изчистена далеч напред

42-а мин. - дълъг пас на Велизар Димитров, Евгени Йорданов отклонява топката в наказателното поле към Алтин Хаджи, но албанският национал е изпреварен от вратаря на гостите

44-а мин. - Тодор Янчев успява да се се освободи и отправя удар от около 25 метра фронтално срещу Личев, но топката минава на сантиметри покрай десния страничен стълб

45-а мин. - Велизар Димитров атакува по дясното крило, подава към Светослав Петров пред дъгата на наказателното поле, той шутира, но топката отново минава на сантиметри покрай страничния стълб

45-а мин. - 3 минути продължение

45+2 мин. - Гъргоров отправя удар от около 30 метра, но твърде неточно и топката минава на няколко метра над напречната греда

45+3 мин. - първа опасност пред вратата на Колев. Манол Георгиев центрира отляво към далечната греда, където Ангел Гинев връща топката към малкото наказателно поле, но там никой не успява да играе с нея

Край на първо полувреме

Начало на второ полувреме - няма промени в двата състава

48-а мин. - Светльо Петров атакува отдясно, опитва центриране, но е блокиран и топката излиза в аут

51-а мин. - Томаш се включва в атаката на ЦСКА, подава на левия фланг към Хаджи, който центрира топката опасно, но вратарят Личев овладява

53-а мин. - Янчев получава топката в половината на гостите, след което с техничен пас извежда Велизар Димитров в наказателното поле на Родопа. Нападателят шутира, но топката се отбива в тяло на защитник в зелено и излиза в корнер

55-а мин. - красива атака на червените: Гъргоров елиминира защитник близо до наказателното поле на гостите, подава надясно към включилия се в атаката Йордан Тодоров, той центрира и на няколко метра пред голлинията Велизар Димитров отправя удар с глава, облизал десния страничен стълб

55-а мин. - ЖК за 5.Тодор Янчев за нарушение срещу противников състезател

58-а мин. - Хаджи опитва двойно подаване с Йорданов, но топката му е върната твърде силно и вратарят Личев лови

59-а мин. - първа смяна за ЦСКА: 14.Светослав Петров излиза, 20.Жоао Паоло Брито влиза

63-а мин. - Евгени Йорданов овладява топпката в дъгата на наказателното поле на Родопа, опитва да изведе Хаджи, но топката е пресечена

63-а мин. - първа смяна за Родопа: 8.Манол Георгиев излиза, 17.Николай Филипов влиза

65-а мин. - втора 65-смяна за Родопа: 18.Стефан Учиков излиза, 15.Христо Стаев влиза

66-а мин. - красиво двойно подаване между Гъргоров и Брито, като последният е изведен в наказателното поле, но там защитник на гостите го притиска и му отнема топката

69-а мин. - удар към вратата на Стоян Колев. Отправя го 14.Юлиан Янакиев. Ударът е слаб и Колев лови без проблем

70-а мин. - пряк свободен удар за ЦСКА. Късо изпълнение на Гургоров към Янчев, който шутира много силно, но топката се удря в тяло на защитник

71-а мин. - Гъргоров се откъсва по лявото крило, центрира остро към нахлулия Брито, но той не успява да засече топката

72-а мин. - трета смяна за Родопа: 20.Станимир Георгиев излиза, 7.Ивайло Димитров влиза

73-а мин. - центриране от корнер за ЦСКА. Вратарят Личев боксира топката, тя попада на крака на Янчев, който стреля от волле. Топката се отбива в тяло на защитник, след което попада в Гъргоров. Той стреля силно, но вратарят лови

74-а мин. - опасен удар на капитана на гостите Мариан Тодоров, топката минава на метър над напречната греда на Колев

79-а мин. - центриране на Томаш отляво, в наказателното поле скачат Брито и Йорданов, но вратрят Личев изпреварва и двамата

81-а мин. - отличен извеждащ пас на Хаджи към Тодоров по лявото крило. Защитникът нахлува и центрира от аутлинията, но вратарят Личев изпреварва Евгени Йорданов

83-а мин. - втора смяна за ЦСКА: 30.Йордан Тодоров излиза, на негово място - 2.Георги Антонов

84-а мин. - силен удар на Велизар Димитров от границата на наказателното поле, топката излиза в корнер, след като се отбива от тялото на Юлиан Янакиев

85-а мин. - ЖК за Велизар Димитров за нарушение

85-а мин. - трета смяна за ЦСКА: 8.Велизар Димитров излиза, влиза 11.Стойчо Младенов

86-а мин. - ЖК за 2.Димитър Начов от гостите за нарушение срещу армейски играч

90-а мин. - 3 минути продължение

90+1 мин. - центриране на Гъргоров отдясно, Евгени Йорданов стреля с глава, но топката излиза в аут

90+3 мин. - ЖК за Димитър Мутафов от Родопа