• 23
    Брандон Бонифато

• 32мин

19. Георги Чиликов (ЦСКА)

Начало - Около 200 привърженици на футбола има по трибуните на стадиона в град Остербек, трима прижърженици на ЦСКА за пристигнали специално за двубоя от Амстердам. В момента времето е топло и слънчево, но през целия ден вали дъжд. Армейците започват мача от центъра през първото полувреме

5' - играта се води предимно в центъра на терена

7' - центриране на Петре отдясно, но защитниците на домакините успяват да изчистят топката

13' - 11.Кевин Амунике пробва да изненада вратаря Але геер де Вриес, но топката излиза в аут покрай гредата

16' - Велизар центрира около точката на дузпата, където Чиликов е изпреварен от вратаря на холандците

20' - в последните минути отбора на ЦСКА поема инициативата, но не успява да достигне до чисти голови положения

30' - играта се води предимно в центъра на терена

33' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 19.Георги Чиликов - Велизар Димитров преодолява технично няколко защитници на домакините, след което намира непокрит Чиликов, който от няколко метра вкарва за 0:1

34' - Чиликов е изведен сам срещу вратаря на домакините, но 24.Але де Оер настига централния нападател на ЦСКА и успява да изчисти топката

44' - 24.Никола Вуядинович е изведен около точката на дузпата, но не успява да нанесе силен удар и 22.Але геер де Вриес успява да спаси сигурен гол

45' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - три смени на почивката в отбора на ЦСКА. Излизат 22.Илко Пиргов, 19.Георги Чиликов, 18.Флорентин Петре. В игра влизат 12.Ивайло Петров, 9.Гарсес и 21.Удоджи

50' - Валентин Илиев успява да изчисти топката в корнер, след опасно нахлуване на нападател на домакините в наказателното поле на ЦСКА

55' - играта се води предимно в центъра на терена, а темпото спада значително

56' - поредната смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 6.Кирил Котев, влиза 16.Александър Бранеков

59' - нови две смени в отбора на ЦСКА. Излиза 23.Абдер Кабус, влиза 28.Маркиньос и излиза 11.Кевин Амунике , влиза 17.Зе Руи

64' - тройна смяна в отбора на Камбур. Излизат 3.Коен Брак, 8.Аднан Баракат и 14.Жероен Кетинг. В игра 9.Маринус Дикхуйзен, 12.Юрик Юлиана, 17.Крис де Вагт

64' - грубо нарушение на 7.Марк Мбоа срещу Александър Бранеков, но съдията за пореден път спестява наказателен картон на холандците

70' - две смени в отбора на ЦСКА. Излиза 8.Велизар Димитров, влиза 7.Стойко Сакалиев и излиза 24.Никола Вуядинович, влиза 77.Наварини

72' - корнер за ЦСКА. Топката е насочена към Александър Тунчев, който успява да играе с глава, но неточно

76' - опасна атака за Камбур. Топката е центрирана в наказателното поле на армейците, но Петров успява да изчисти в ъглов удар

77' Греда за ЦСКА - Зе Руи центрира отляво към далечната греда, където Сакалиев успява да играе с глава, но топката среща гредата

85' - играта се води предимно в центъра на терена