25. Ду Бала (Беласица)

• 50мин

11. Гийом Да Зади (ЦСКА)

19. Еуген Трика (ЦСКА)

Начало - около 4000 зрители присъстват на стадион Българска армия, в този слънчев ден. ЦСКА започва от центъра на терена и ще напада наляво от централната трибуна през първото полувреме. Дебют за червените на 24.Михаил Александров

4' - Тиаго пробива отляво и центрира в наказателното поле, към далечната греда, но там не се намира никой в червен да засече

10' - играта се води предимно в центъра на терена, без положения и пред двете врати

14' - фаул в полза на Беласица, отляво пред наказателното поле на ЦСКА. Изпълнява 11.Христо Господинов, но Тунчев скача и се преборва за първа топка

17' - невероятна комбинация отляво между Трика и Тиаго Силва. Румънецът е фаулиран на границата на наказателното поле, почти до аут линията. Изпълнява Юруков, но топката е изчистена

19' - центриране от корнер в наказателното поле на Беласица. Там Валентин Илиев успява да играе с глава, но праща топката в аут

27' - технично центриране в наказателното поле на ЦСКА от корнер. Топката преминава на сантиметри от далечната греда на Ивайло Петров

29' - ъглов удар за ЦСКА, Валентин Илиев скача за топката, но фаулира играч на гостите в атака

31' - Гол за Беласица 25.Едуардо Дос Сантос - опит за изкуствена засада, неуспешен за ЦСКА. Излизат трима играчи на Беласица сами срещу Петров. 25. Дос Сантос с лекота преодолява вратаря и вкарва на опразнената врата

34' - първи ЖК в мача. Получава го 11.Христо Господинов за задържане на Трика

34' - първа смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 24.Михаил Александров, на негово място 11.Гийом Да Зади

35' - ЖК на 27.Тиаго Силва за нарушение в центъра на терена

39' - ЖК и на 3.Александър Тунчев за нарушение в центъра на терена

45' - в последните минути футболистите на Беласица започват да използват всякакви хитрости и номера за бавене на играта

45' - две минути добавено време

45'+1' - невероятно извеждане на Гийом, който нанася силен удар удар, сам срешу вратаря на гостите. Топката е спасена, но играч на Беласица остава да лежи и получава поредните освирквания

45'+2' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - без смени на почивката и за двата състава

50' - ГОООЛ за ЦСКААА!!! 11.Гийом Да Зади - невероятна акция отляво, минава през Георги Илиев и Велизар Димитров, който от самата аутлинията успява да подаде на Гийом за 1:1

54' - първа смяна в отбора на Беласица. Излиза 11.Христо Господинов, влиза 10.Петьо Динков

54' - отменен гол за ЦСКА. Центрира Велизар Димитров отляво и последва разбъркване в наказателното поле на гостите. Там Гийом скача и бележи с глава, но в момента на паса Да Зади е бил в положение на засада

57' - забелязва се активизация в отбора на ЦСКА, откриват се все повече възможности пред нападателите в червено

60' - опасен изстрел на Георги Илиев от границата на наказателното поле, в топката излиза в аут

62' - много добър ъглов удар на Велизар Димитров, който насочва топката около точката на дузпата, където Гийом опитва техничен удар с крак, но отново в аут

65' - ЖК на 6.Георги Петров за изключително груб фаул срещу Данчо Тодоров

66' - невероятен пропуск на ЦСКА. Трима играчи в червено преодоляват Ангел Манолов, но не успяват да отбележат на опразнената врата

68' - Юруков изпълнява фаул, отсъден за нарушение срещу Велизар, на границата на наказателното поле. Топката среща гредата на Манолов

69' - Дузпа за ЦСКА - при центриране отдясно, играч на Беласица с номер 17.Димитър Наков скача и боксира с ръка топката. Веднага е отсъдена дузпа и целият отбор на Беласица наобикаля рефера. ЖК за играта с ръка на Наков

70' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 19.Еуген Трика - Румънецът застава зад топката и самоуверено бележи за 2:1

73' - втора смяна в отбора на Беласица. Излиза 6.Георги Петров, влиза 9.Йордан Стоилов

75' - втора смяна и в отбора на ЦСКА. Играта напуска 20.Йордан Юруков, на негово място 6.Сергей Якирович

76' - ЖК на 23.Маркос Жуниор - Маркиньос, за грубо нарушение срещу Георги Илиев

78' - ЖК и за 4.Антон Личков за нарушение срещу Якирович

84' - трета, последна смяна в отбора на Беласица. Излиза 8.Антон Костадинов, влиза 24.Николай Байраков

86' - невероятно меле пред вратата на червените, след корнер. Двама футболисти на ЦСКА успяхват да изчистят от голлинията, удари на около пет метра от вратата

89' - Трика пропуска да реши мача, след като е изведен сам срещу вратаря отляво, но ударът му минава покрай вратата

90' - четири минути добавено време

90'+1' - трета, последна смяна и в отбора на ЦСКА. Излиза 30.Йордан Тодоров, влиза 4.Франциско Мартос

90'+2' - ЖК на 8.Велизар Димитров за реплика към съдията

90'+4' - Край на мача