В 1-та минута Трехо е изведен и вкарва покрай Бусато, но е в очевидна засада.

В 5-та минута остър пас на Турицов отдясно, избит в ъглов удар.

В 8-та минута удар на Вион от дистанция в аут.

В 14-та минута неточен шут на Шикавка, след грешка на Шакич.

В 16-та минута центриране отляво на поляците, Бусато лови.

В 32-та минута след пас от пряк свободен топката е избита, Форналчик стреля в гредата, след което топката е избита.

В 33-та минута Бусато спира Шикавка останал сам срещу него - корнер.

В 34-та минута след него Маларчик стреля над вратата.

В 36-та минута след двойно между Шопов и Шакич, българинът с пас към Асприля, финт и изстрел, рикошет и корнер.

В 37-та минута два бързи жълти и червен картони за Юга след реплика за недаден ъглов удар за армейците?! С капитанската лента е Бусато.

В 40-та минута след изпълнение на корнер на Ноно, Маларчик спира на гърди и разстрелва Бусато за 1:0.

В 41-та минута Кареасо влиза на смяна, слаб удар в аут на поляците.

В 43-та минута Шикавка стига до слаб удар след пас на Трехо, но Бусато се справя.

В 44-та минута пресилен жълт картон за Кареасо за фаул срещу Ноно.

В 45-та минута Скаршем стреля в аут по диагонала.

В 46-та минута с капитанските ленти са Хайнц и Трояк. Центриране от пряк свободен, Далмау с глава стреля покрай вратата.

В 48-та минута атака на Стжебонски, след това пас към Бланик, Евтимов го събаря в наказателното поле и съдията дава дузпа. Жълт картон за Евтимов.

В 49-та минута зад топката застава Далмау и с хубав шут вдясно покачва на 2:0.

В 50-та минута нов пас отляво на поляците, слаб удар, Евтимов лови.

В 53-та минута жълт картон за Хайнц.

В 61-та минута Естрада получава сред грешка сам срещу вратаря и от два метра бие силно над вратата.

В 63-та минута Константин надбягва Санянг и подава към Стжебовски, но последният не успява да засече.

В 65-та минута Хайнц отправя силен изстрел, Мамла избива.

В 70-та минута атака отляво на Константин и пас към Далмау, който не засича между двама и корнер след намеса на Санянг.

В 73-та минута с капитанската лента за армейците е Матай.

В 75-та минута Хайнц с центриране от пряк свободен, Мамла хваща.

В 78-та минута Линдсет извежда отлично Естрада, красив финт и техничен удар, но в аут.

В 79-та минута топката стига до пеналта на армейците в Затор, блокиран шут, но има и засада.

В 80-та минута Хайнц извежда Естрада сам срещу вратаря, но има и засада.

В 86-та минута Линдсет подава отляво, Естрада не стига с глава, Антонов поема, но е спрян от защитата.

В 88-та минута Линдсет с точен изстрел в ъгъла, Мамла се разтяга и избива в корнер. След него удар с глава на Естрада, но защитата избива.

В 89-та минута Антонов надясно на Кордоба, пас - разбъркване и избиване, след това и Хайнц с удар в ръцете на Мамла.