Сердюков

Мачът ще започне с 20 минути закъснение, заради закъснение на руския отбор.

Капитан на този състав ще бъде юношата на клуба, защитникът Александър Бранеков. Това го прави най-младия капитан на ЦСКА до сега.

Започна двубоя

2' - много добра атака на ЦСКА, топката попада в Гийом Да Зади, който веднага от движение стреля, но вратаря чисти в ъглов удар

3' - изпълнен е ъгловия удар. Добро центриране в наказателното поле. Там Котев с глава скача и стреля. Топката рикошира от вратаря в гредата и бива изчистена

4' - отново Котев в добра позиция да стреля този път с крак. Удар, но неточен

5' - първа атака и за Криля Советов, Топич стреля силно над гредата

14' - слаб удар по земята на 56. Тетрадзе от около 26 метра, право в ръцете на Ковачевич

17' - опасна контраатака на Криля, 75. Топич финтира Бранеков и подава в наказателното поле на 28. Дмитрий Василев, който обаче е блокиран

19' - Йордан Юруков минал вдясно, центрира остро в наказателното поле, там Котев отново с глава стреля във вратата, но 41. Александър Макаров лови

23' - ъглов удар пред вратата на Криля Советов. Новото попълнение, румънецът Еуген Трика центрира в наказателното поле, там Бранеков стреля с глава, топката излиза в аут

28' - Фуртадо е изведен отлично от Хидиуед с дълъг пас в наказателното поле, единствено 5. Канчелскис е с него. Пробва финт Жозе Фуртадо, но се забавя и не успява да стреля

30' - Йордан Юруков изсипва една топка отляво в наказателното поле, където Трика стреля изненадващо, за съжаление в аут

35' - неуспешен опит за изкуствена засада на армейците и 28. Дмитрий Василев остава сам срещу Ковачевич. Стреля, Ковачевич с хладнокръвие чисти с крак. много добра проява на сръбския вратар

41' - подаване към еуген Трика, който е на границата на наказателното поле. Овладява Трика и с мощен шут праща топката във ръцете на вратаря на Криля Советов

край на първото полувреме

начало на втората част

една смяна в Криля Советов. Излезе 28. Дмитрий Василев, който игра като дешен външен халф, на негово място е новопривлеченият от руснаците нападател 13. Медведев

54' - Гийом Да Зади със силен и точен пас намира Фуртадо в наказателното пол отляво. Той вместо да подаде, решава да лъже и да стреля. Прави го добре, но топката минва покрай гредата вдясно

63' - последните минути игра предимно в центъра на терена с лек превез на армейците, но без чисти положения. В руския тим две нови смени. В игра са вече 10. Булига и 2. Бранко

65' - 13. Медведев, влезлият на полувремето нападател на Криля Советов, получава топката по десния фланг, нахлува в наказателното поле и стреля, но Бранеков е на пътя на топката и я изкарва в корнер

67' - Мутавджич от ЦСКА получи удар с топката в слабините и напусна терена. През това време с числено превъзходство Криля Советов подема опасна атака. Влезлият 10. Булыга напредва и шутира, за радост Ковачевич спасява

73' - дълъг пас на Юруков към Фуртадо. Той успява между двама да овладее, но топката му избяга и вратарят на Советов притичва и я изчиства

смени в състава на Криля Советов. В игра са вече 1. Лобос, 6. Сквернюк и 19. Сердюков

90' - край на мача. Резултат - 0:0