30. Данило Асприля (ЦСКА) асистенция - Дюкенс Назон

• 90+1мин

26. Марселино Кареасо (ЦСКА) асистенция - Дюкенс Назон

Футболистите на ЦСКА и Крумовград, а така и съдиите излизат с фланелки в подкрепа на превенцията на рака на простата.

Минута мълчание в памет на бившия старши треньор на ЦСКА Ферарио Спасов загубил живота си в катастрофа през вчерашния ден, на ръцете на футболистите на армейците е сложена и траурна лента.

В 1-та минута остро центриране на Турицов, Хайнц не стига до топката.

В 3-та минута след лоша игра на червените защитници, изстрел на Рапосо, Бусато избива.

В 6-та минута С. Юсеин центрира, Машедо с глава назад опасно, аут.

В 9-та минута Фаетон стреля, но е блокиран.

В 14-та минута Колев бие от пряк свободен, Бусато избива, Линдсет вади в тъч.

В 19-та минута публиката и на двата отбора скандира „оставка", такава логично се иска от некадърното ръководство на БФС.

В 20-та минута хвърляне от тъч на Юга води разбъркване, Линдсет с шут над вратата.

В 25-та минута Хайнц центрира от корнер, Линдсет назад, защитник вади в нов ъглов удар.

В 27-та минута жълт картон на Манярес за спиране на изпълнение на тъч.

В 31-та минута претенции за спестен втори жълт и респективно червен картон за Манярес за фаул срещу Вион.

В 33-та минута спестен жълт картон и за Колев за разкарване на топката.

В 34-та минута Велев с неточен балонен шут от дистанция. В същата минута Велев на Арияш отляво, след което бърз пас към Колев, който отблизо вкарва зад Бусато за 1:0.

В 36-та минута проверяват гола за засада, признат е.

В 38-та минута Юга отнема, след това дава на Линдсет, който първо губи, после я взема и подава на Кареасо, пас в линия за Юга, останал сам срещу Макенджиев го разстрелва в близкия ъгъл за 1:1.

В 40-та минута ВАР разглежда и признава гола.

В 44-та минута удар с глава след корнер, право в ръцете на Бусато.

В 45-та минута Турицов с шут отдалеч в ръцете на Макенджиев.

В 45+1-та минута далечен изстрел в ръцете на Бусато.

В 45+2-та минута Линдсет отдясно с пас в наказателното поле, Кареасо бие, но е блокиран, претенции за игра с ръка, ВАР гледа, но не вижда дузпа.

В 47-та минута Петров отдясно подава чудесно, Кареасо сам срещу Макенджиев бие, вратарят спасява, претенции за игра с ръка на защитник, но има засада на Кареасо.

В 52-та минута Турицов с пробив отдясно и остър пас, Арияш прави опит да избие, Макенджиев с труд лови.

В 56-та минута Фаетон шутира встрани от вратата.

В 57-та минута Хайнц с пробив отляво и пас, игра с ръка на Шимич, съдията и ВАР не дават дузпа?!

В 58-та минута Турицов стреля, рикошет, Линдсет и Естрада се разминават с топката, но има и засада.

В 65-та минута ново центриране от пряк свободен, пак претенции за игра с ръка на домакинската защита и отново е вдигната засада.

В 67-та минута Шимич с глава над вратата след ъглов удар. В същата минута пак Манярес пречи за подновяване на играта и пак му е спестен втори жълт и съответно червен картон.

В 68-та минута ново лошо влизане на Манярес на Вион, скандално пак не му е вдигнат втори жълт и червен картон?!

В 69-та минута вместо това е даден жълт картон на Нестор Ел Маестро за справедливия му гняв към съдията?!

В 70-та минута Хайнц стреля от пряк свободен във външната страна на мрежата.

В 71-та минута Али отдясно на Велев, той на Колев, който стреля балонно над вратата.

В 73-та минута Фаетон е изведен и стреля, но е блокиран.

В 76-та минута Фаетон пробива отдясно, подава на Назон, който е съборен в наказателното поле, но съдията не дава дузпа.

В 78-та минута Вион стреля от пряк свободен в стената, Кордоба с глава към пеналтерията, пак е избита топката, Кареасо с глава към Линдсет, той се бори за висока топка, след което подава към Петров, той бие веднага, и след лек рикошет в Сенхаджи бележи своето дебютно попадение за армейците и обръща резултата - 1:2.

В 81-та минута жълти картони за Юга за протест и на Асприля за игра след сигнал за спиране на играта, леки картони за червените на фона на спестените такива на Манярес и Колев?!

В 83-та минута страхотна атака на червенобелите - Линдсет на Кареасо, той към Назон, пас към Асприля, който с плътен удар прави резултата 1:3 и показва как дебне крокодила!

В 89-та минута Асприля с изстрел от воле встрани от вратата.

В 90+1-та минута Юга на Назон, прекрасен финт и подаване по конец към Кареасо, който от метър и след бразилски гол прави резултата 1:4.

В 90+3-та минута С. Юсеин с пас от корнер, Бусато сигурно хваща.