• 22мин

неизвестен (АС 23)

• 88мин

Левски — Гор. Оряховица — АС23. — София. 2:2 (2:0)
На 27 август в Гор. Оряховица гостува бившия Държавен първенец АС23. — София на сп. к. Левски за един приятелски мач.
Мача почна в 6 ч. след обяд под реферството на г. Т. Павлов. В първите минути Левски чрез лявото си крило открива резултата и към средата чрезъ ц. ф. покачва на 2:0
Второто полувреме и двата тима се стремят: единия единия да покачи резултата, другият поне ако не може да вземе победа, да изравни. Към средата АС прави първия си гол. Левски изпуска добри положения да покачи резултата. стъмнява се топката не се вижда, към 43 минута АС изравнява. Краен резултат 2:2. Фактически е 3:2 за Левски, по един гол АС непризнава, това е една голяма победа за Левски тъй като се знае бойната стойност на бившия Държавен първенец. Левски поради разцеплението си излезна с резервни играчи