Напуснал без смяна

41. Георги Александров (Левски)

• 90+2мин

45. Илия Димитров (Левски)

В 3-та минута Мартин Петков с директен удар от пряк свободен, топката се удря върху напречната греда и излиза в аут.

В 5-та минута Кери с удар от пряк свободен, Кайседо не играе добре с глава.

В 9-та минута Варела с къс пас от корнер, Кери бие в аут.

В 14-та минута Енрике връща вляво на Варела отвличайки трима защитници, пас по конец в наказателното поле, където Кейта с глава бие в средата на вратата и открива резултата 0:1.

В 20-та минута Кейта е изведен отдясно, има опция за подаване, но се засуети и не подаде добре.

В 25-та минута Енрике пробива отляво, ненужни финтове и аут.

В 26-та минута Йомов пробива отдясно и центрира страхотно, Кайседо стреля отблизо високо над вратата.

В 27-та минута жълт картон за Мартин Петков за грубо влизане в краката на Вион.

В 31-та минута блокиран удар на Кайседо в пеналта.

В 33-та минута Йомов с отличен пробив отдясно и пас, Кайседо се размина с удар с глава, а Найденов изпреварва Варела - корнер.

В 34-та минута неточен удар на Кери в аут.

В 35-та минута Кайседо стреля силно, но топката се спира в краката на Енрике.

В 36-та минута невероятен пропуск за червените - Варела със страхотен пас извежда Йомов, той пробва да прехвърли Микулич, който успява да избие с ръце, пак Йомов сам срещу вратата с глава изкарва в аут.

В 37-та минута логичното все пак се случва - Енрике е изведен отляво и връща назад, но топката е избита слабо от Даске, Кайседо със зверски шут през краката на Атанасов покачва на 0:2.

В 40-та минута Варела извежда Кайседо, който поема топката, Микулич излиза и го спъва в пеналтерията, но съдията не дава 100% дузпа и заслужен жълт картон за вратаря.

В 42-та минута удар на Бари отляво, Кох я спира и дава на Бусато.

В 45+1-та минута центриране от пряк свободен и удар с глава на Александров, Бусато избива в ъглов удар.

В 51-та минута удар на Краев след пробив отдясно във външната страна на мрежата.

В 53-та минута пас на Енрике, Микулич излиза и лови.

В 54-та минута жълт картон за Кох за опасна игра.

В 57-та минута изстрел на Краев в ръцете на Бусато.

В 63-та минута отново Варела чудесно извежда Кайседо, Микулич излиза и се хвърля в краката му, като пак останаха съмнения за дузпа, еквадорецът се изправя и пробва пас към Енрике - неточно.

В 65-та минута опит за пас отдясно, Бусато спокойно лови.

В 71-та минута жълт картон за Александров за нарушение срещу Чарлз и жълт картон за Михайлович за реплика.

В 74-та минута жълт картон за Кери за фаул срещу Райнов, а след това и за предходна ситуация жълт картон за Найденов за нарушение срещу Йомов.

В 76-та минута слаб удар на Йомов в ръцете на Микулич.

В 79-та минута супер неточен удар на Найденов встрани от вратата. В същата минута след смените Атанасов взема капитанската лента на домакините.

В 87-та минута разбъркване в пеналта след пас на Вион, но е свирено нарушение на Йомов.

В 88-та минута Тиаго пробива отляво, но центрира в ръцете на вратаря.

В 89-та минута Йомов е изведен сам срещу Микулич от Синклер, но е даден смешен фаул за домакините, видян само от рефера.

В 90+1-та минута Йомов лъже двама до аутлинията и нахлува в наказателното поле, бие от малък ъгъл и вратаря спасява.

В 90+2-та минута червен картон за Димитров удар без топка с лакът в лицето на Матай.

В 90+3-та минута невероятен пропуск за армейците, Синклер с пас отляво, Йомов закъсня за част от секундата да стигне до топката.