15. Роман Прохазка (Левски)

• 90+5мин

15. Кристиян Малинов (ЦСКА)

Начало на мача. Символичните домакини първи ще играят с топката.

2 минута. ГОООООООЛЛЛЛЛ!!!! Пинто пресече една топка в средата и намери Кулма. Той елиминира Митрев и подаде на празна врата на Арсенио, който откри резултата!!!!

6 минута. ГООООЛЛЛЛЛ!!!!!! Десподов удвоява резултата. Недялков проби по крилото и центрира. Десподов овладя и от близка дистанция вкара втория гол в мача.

12 минута. След ударното начало последва лек спад в темпото. Армейците уверено контролират събитията на терена. Китанов още не е бил подлаган на изпитание.

13 минута. Жълт картон за Бурабия от състава на Левски.

16 първи удар по посока на вратата на ЦСКА. Той минава високо над гредата.

17 минута. Манолен центрира прекрасно. Лукин чисти от главата на Каранга.

19 минута. Мощен удар на Симао. За съжаление изстрелът на португалеца бе в обхвата на Митрев, който лови.

26 минута. Позиционна игра в последните минути.

35 минута. Символичните домакини владеят повече топката, но сериозни опасности пред Китанов няма.

39 минута. Лукин и Десподов се сблъскаха при единоборство и ще получат медицинска помощ. И двамата ще могат да продължат.

45 минута. 1 минута добавено време.

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

Начало на второто полувреме. 2 промени в състава на домакините. Нар и Адениджи влизат в игра. Играта са напуснали Костадинов и Иванов.

48 минута. Първа сериозна опасност пред Китано. Нар обаче е неточен.

49 минута. Жълт картон за Десподов.

49 минута. Играта е временно спряна заради димки от сектор Г.

51 минута. Играта е подновена.

53 минута. ГООООЛЛЛ!!! Кирил Десподов центрира от пряк свободен удар и Каранга с глава не остави никакви шансове на Митрев.

58 минута. Стефан Генов е ударен с хвърлен от трибуните предмет и ще трябва да получи медицинска помощ!

62 минута. Жълт картон за Де Нойер.

63 минута. И Симао с жълт картон.

65 минута. Жълт картон за Нар.

66 минута. Сукуна заменя Аниете при домакините.

66 минута. Руи Педро заменя Арсенио Нунеш.

68 минута. Хубава атака на ЦСКА завърши с удар с глава на Кулма, който обаче мина покрай вратата на Митрев.

71 минута. Китанов спасява удар на Бурабия. Това е първият точен удар във вратата му.

71 минута. Кевин Меркадо заменя Кирил Десподов.

75 минута. Кристиян Малинов влиза на мястото на Давид Симао.

81 минута. Пинто центрира към Педро, който отправя удар от въздуха. За съжаление изстрелът на португалеца минава на 10 см от гредата.

85 минута. Разкъсана игра в последните 2-3 минути.

90 минута. Жълт картон и за Густаво Кулма.

90 минута. 4 минути добавено време.

90+4 минута. Удар без топка на Прохазка срещу Недялков. Следва масово меле.

90+5 минута. Прохазка и Малинов получават червени картони в резултат на мелето.