9. Георги Иванов (Левски Сф)

• 67мин

45. Владимир Гаджев (Левски Сф)

Край на мача.

92′  Невероятен пропуск на Йордан Тодоров. От два метра не успява да улучи опразнената врата.

89′  Три минути добавено време.

87′   Удоджи пробива отляво. Излиза в удона позиция, но центрира неточно.

86′  Маркиньос прова изненадващ удар. Топката излиз в аут.

85′  Центриране на Маркиньос от фаул. Машадо играе с глава, но топката излиза в аут.

80′  Жълт картон за Евгени Йорданов.

75′  Евгени Йорданов е фаулиран в половината на Левски, но за пореден път Станилав Тодоров остава безмълвен.

71′  Излиза Здравко Лазаров. Влиза Удоджи.

70′  Жълт картон за Тодор Янчев.

68′  Червен картон за Гаджев. Изгонен е от резервната скамейка.

66′  Жълт картон за Георги Иванов.

66′  След грешка на Беконо Георги Иванов изравнява резултата.

64′  Жълт картон за Маркиньос.

63′  Здравко Лазаров е оставен сам, но пропуска.

62′  Жълт картон за Викторс Морозс.

58′  Здравко Лазаров получава жълт картон при радостта си с отбелязването на гола.

58′  Гол за ЦСКА!!! Здравко Лазаров отбелязва от дузпа.

57′  Дузпа за ЦСКА!!!

55′  Тодор Янчев дава пас зад защитата на Левски, но Евгени Йорданов, но е изпреварен от Георги Петков

51′  Здравко Лазаров нахлува в наказателното поле на Левски, където е съборен от защитник на сините, но отново няма съдийски сигнал.

47′  Здравко Лазаров извежда Евгени Йорданов сам срещу Георги Петков, но той стреля встрани.

46′  Начало на второто полувреме. Смяна в състава на Левски. На мястото на Георги христов влиза Георги Иванов.

45′  Жълт картон за Лусио Вагнер след грубо влизане в краката на Йордан Тодоров.

44′  Една минута добавено време.

39′  Здравко Лазаров излиза зад защитата на Левски, но е изпреварен от Георги Петков.

38′  Йордан Тодоров излезе сам срещу Георги Петров, но вратарят парира удара му.При добавката Евгени Йорданов стреля над напречната греда.

34′  Здравко Лазаров от границата на наказателното поле изпраща топката на сантиметри от дясната странична греда на Георги Петков

31′  Играта поспадна и преобладават нарушенията от страна и на двата отбора.

25′  Маркиньос изведен сам отляво подава към Евгени Йорданов, но защитник на Левски избива в ъглов удар.

23′  Йордан Тодоров е сам в наказателното поле на Левски, но центрирането му е избито.

22′  Подаване към Здравко Лазаров отляво, който връща към Маркиньос, но той не успява да отправи удар

20′  Принудителна смяна в ЦСКА. Владимир Манчев напуска игра. На негово място влиза Евгени Йорданов.

18′  Отлично извеждащо подаване към Павел Виданов, който центрира, но Бистрон изпреварва Владимир Манчев.

15′  Темпото на игра спадна. Действията се водят предимно в центъра на терена.

12′  Грубо влизане на Мирослав Иванов в краката на Владимир Манчев. Жълт картон за Миослав Иванов.

10′  Безобразно влизане на Дарко Тасевкски в краката на Викторс Морозс. Съдията Станислав Тодоров отново е снизходителен към домакините.

9′  Нова атака на ЦСКА отляво. Здравко Лазаров е намерен с добра позиция, но ударът му среща тялото на играч от Левски.

5′  Атака на ЦСКА отляво. Здравко Лазаров подава към Владимир Манчев, но той е засуети и топката бе отнета.

4′  Агитката на ЦСКА показа на противника страхотна хореография.И въпреки,че нашият тим е гост в тази среща феновете на ЦСКА превъзхождат тези на домакиите.

1′  ЦСКА се настани още от началото на срещата и упражни териториален натиск над своя противник.

0′  Начало на мача ЦСКА започва от центъра на терена. Ще атакува на дясно от централната трибуна.