• 63мин

9. Любомир Цеков (Локо Пд)

• 87мин

9. Кирил Атанасов (ЦСКА II)

Дублиращите отбори на ЦСКА и Локомотив (Пловдив) завършиха наравно 2:2 в мач от 16-я кръг. Срещата, която се игра в Пловдив бе изключително интересна с оглед движението на резултата. За армейците точни бяха Александър Бранеков и Кирил Атанасов.

През първото полувреме нашите футболисти имаха аванс от един гол, след като още в 15-ата минута Бранеков прати топката в мрежата на домакините. Това стана след разбъркване в наказателното поле на противника. Втората част започна лошо за ЦСКА. Само няколко минути след нейното започване Локомотив (Пловдив) стигна до равенството, а в 61-ата минута домакините реализираха дузпа за 2:1. Червените изравниха резултата само шест минути преди последния съдийски сигнал. Нападателят Кирил Атанасов с глава прати топката в мрежата на противника за крайното 2:2.

В състава на ЦСКА личаха имената на Божидар Стойчев, Александър Бранеков, Коста Янев, Николай Манчев и Маркиньос.