Анатоли Тодоров (Локо Пд)

• 67мин

Александър Тонев (ЦСКА II)

• 78мин

Дублиращият тим на шампиона ЦСКА записа пореден успех, след като се наложи с 3:2 като гост на Локомотив Пловдив.

Пред близо 1500 зрители на стадион „Лаута” в Пловдив, тимът на ЦСКА показа по добра игра и заслужено се поздрави с трите точки.

Резултатът в срещата бе открит още в 9-ата минута. Автор на попадението стана защитникът Александър Бранеков, който бе точен с глава след прецизно центриране на Удоджи.

Няколко минути преди края на първата част самият Удоджи удвои преднината за „червените” след силен шут. Нигериецът стреля силно и въпреки намесата на стража на домакините Акалски, топката все пак премина голлинията и страничният рефер маркира гол.

Веднага след подновяването на играта през втората част футболистите на Локомотив успяха да намалят резултата. След суматоха в наказателното поле на ЦСКА, най съобразителен се оказа Анатоли Тодоров, който на празна врата намали за 1:2.

Радостта на домакините обаче не трая дълго и в 67-ата „армейците” възстановиха преднината си от два гола. Александър Тонев се освободи добре от опеката на бранител на домакините с прецизен удар от границата на наказателното поле покачи на 3:1.

12 минути преди края на мача отново Анатоли Тодоров бе точен, за да оформи крайния резултат 3:2.