• 6мин

9. Цветан Генков (Локо Сф)

• 40мин

19. Еуген Трика (ЦСКА)

Начало - времето е слънчево и идеално за футбол. Около 5000 души има по трибуните на стадиона на Локомотив(СФ). Домакините тръгват от центъра, армейците ще нападат наляво от главната трибуна през първото полувреме

5' - играта е равностойна, с лек териториален превес за ЦСКА

5' - Дузпа за Локомотив - 9.Цветан Генков получава пас на границите на наказателното поле, обръща се се сблъсква с Валентин Илиев. Отсъдена е дузпа и ЖК за капитана на ЦСКА

6' - Гол за Локомотив 9.Цветан Генков - нападателят на Локомотив застава зад топката и шутира в десния ъгъл на Ивайло Петров, който се хвърля на противоположната страна

13' - ЖК на 16.Христо Коилов за нарушение в центъра на терена

13' - бърза и красива атака за ЦСКА. Тиаго пробива по лявото крило и продължава в наказателното поле към Гийом, който с пета намира малко по-назад Трика. Румънецът пробва странична ножица, но топката излиза в аут малко над горната греда на Голубович

15' - Петре финтира защитник по дясното крило и пробва техничен удар, който затруднява максималко вратаря на домакините и го принуждава да изчисти в корнер, отляво на своята врата

19' - ЖК на 17.Малин Орачев за грубо нарушение срещу Велизар, в близост до наказателното поле на Локомотив

25' - Гийом и Георги Марков се сблъскват в наказателното поле на домакините, но този път дузпа не е отсъдена. Грубостите на терена зачестяват

30' - невероятен пропуск на гостите. Петре центира в наказателното поле от корнер. Около точката на дузпата Котев засича с глава и кълбото се разминава на сантиметри от дясната греда на стража на Локомотив

35' - Петре пробва изненадващ даленчен удар отдясно, но топката излиза в аут високо над вратата

40' - ГООЛ за ЦСКААА!!! 19. Еуген Трика - Петре с хубав, извеждащ пас намира непокрит своя сънародник Трика около точката на дузпата. Румънецът засича с глава и със силен удар праща топката в мрежата за 1:1

45' - две минути добавено време

45'+1' - ЖК на 10.Георги Илиев за нарушение в централния кръг на терена

45'+2' - ЖК на 5.Георги Марков за грубо нарушение срещу трика в центъра на терена

45'+2' - Край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - една смяна на полувремето предприема Пламен Марков. На мястото на 5.Кирил Котев, в игра 6.Сергей Якирович

47' - Петре по дясното крило, намира по-напред Йордан Тодоров, който обаче е блокиран от защитата на границите на наказателното поле

54' Петре отново нахлува мощтно по дясното крило и е фаулиран малко пред наказателното поле на столичните железничари. Трика застава зад топката и центрира към далечната греда за Гийом, който обаче не успява да намери добре кълбото с глава

58' - шанс за Голубович. След изпълнение на корнер от Петре в наказателното поле на Локомотив настава суматоха, но никой от армейските нападатели не успява да отпрви силен и точен удар

61' - първа смяна в отбора на Локомотив. Излиза 16.Христо Коилов, влиза 23.Иво Иванов

66' - ЖК на 3.Александър Тунчев за нарушение в половината на ЦСКА

68' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 8.Велизар Димитров, на негово място 15.Роберт Петров

72' - втора, принудителна смяна в отбора на Локомотив. Излиза 18.Калоян Караджинов, влиза 30.Димо Атанасов

80' - играта се води предимно в центъра на терена като е постоянно накъсвана от безмислени нарушения

84' - трета, последна смяна в отбора на Локомотив. Излиза 14.Саша Антунович, влиза 25.Станислав Руменов

85' - техничен и далечен фронтален удар пробва Якирович, който изненадва неприятно Голубович, но в крайна сметка топката излиза в аут покрай гредата

90' - четири минути добавено време

90'+2' - ЖК на 10.Марчо Дафчев за оспорване на съдийско решение

90'+3' - ЖК на 11.Кристиан Добрев за бавене на играта

90'+5' - Край на мача