11. Здравко Лазаров (ЦСКА)

• 62мин

22. Иван Бандаловски (Локо Сф)

Край на мача.

90′ Контраатака на ЦСКА, Морозс е повален грубо отзад, но съдията странно защо оставя играта да продължи.

90′ Удар с глава на Богданович, Беконо спасява.

90′ 4 минути добавено време.

87′ Фаул отляво на наказателното поле на ЦСКА. Топката е центрирана в наказателното поле, Беконо скача във въздуха и боксира.

86′ Последна смяна и за ЦСКА. На мястото на Виданов в игра се появява Зе Руи.

85′ Втора смяна в отбора на ЦСКА. На мястото на Да Коща влиза Николай Чипев.

83′ Последна смяна в отбора на домакините. На мястото на Светослав Дяков влиза Христо Златински.

81′ Удар от въздуха на Йордан Тодоров от дъгата на наказателното поле, вратарят на домакините лови.

79′ Евгени Йорданов получава топката в наказателното поле, но ударът му по земя минава встрани от гредата - аут.

75′ Жълт картон за Кирил Котев за фаул срещу Пасков.

74′ Многоходова комбинация на играчите на ЦСКА извежда Да Коща в удобна позиция отляво пред наказателното поле на Локомотив. Той шутира, топката рикошира в противников играч и излиза в корнер

66′ Балдовалиев е изведен сам зад защитата на ЦСКА, Беконо излиза извън наказателното поле и със самоотвержен шпагат чисти топката пред краката на нападателя.

65′ Жълт картон за Дяков от Локомотив за спъване отзад на Тодор Янчев.

62′ Отсъдена е засада срещу Здравко Лазаров, играчът протестира и получава жълт картон.

61′ Резултатът е изравнен. След центриране от корнер в наказателното поле на ЦСКА, Бандаловски с глава изравнява - 1:1.

60′ Смяна и в отбора на домакините - на мястото на Димо Атанасов влиза Данаил Митев.

60′ Първа смяна за ЦСКА. На мястото на Златинов влиза Евгени Йорданов.

57′ Лазаров пробива през центъра, извежда Да Коща отляво, той от движение бие, но право в ръцете на Бондзулич.

52′ Жълт картон е показан на Иван Иванов за нарушение в центъра срещу противников играч.

Начало на второто полувреме.

Край на първото полувреме, ЦСКА се оттегля на почивката с гол аванс.

45′ Беконо проявява невероятен рефлекс, спасявайки удар от 6-7 метра на Балдовалиев.

45′ ГОЛ ЗА ЦСКА!!! Лазаров получава топката в наказателното поле, финтира защитата на домакините и вратаря и от малък ъгъл открива резултата!

41′ Фаул пред границата на наказателното поле на ЦСКА, ударът на Пасков минава встрани от вратата и излиза в аут.

38′ Иванов чисти топката с шпагат в наказателното поле на ЦСКА след удар на Балдовалиев, домакините претендират за дузпа, но такава не е отсъдена.

37′ Лазаров пробва да изненада Бондзулич с удар от границата на наказателното поле, топката рикошира в противников ирач, като се създава впечатление за игра с ръка, но съдията остава безмълвен.

32′ Тодоров е изведен по дясното крило, центрира към Лазаров в наказатеното поле на домакините, но Бондзулич скача и лови.

31′ Димо Атанасов опитва обстрел на вратата от границата на наказателното поле на ЦСКА, но ударът му е твърде слаб и Беконо лови без усилия.

29′ Балдовалиев навлиза отдясно в наказателното поле на ЦСКА и отправя удар по земя, топката излиза в аут.

24′ Жълт картон е показан на Владислав Златинов за нарушение в центъра на терена.

23′ Силен удар от далечно разстояние на Балдовалиев среща сглобката на вратата на ЦСКА.

15′ Лазаров изпълнява прекия свободен удар, насочвайки топката в горния ляв ъгъл на вратата. Бондзулич с мъка боксира в корнер.

14′ Лазаров се откъсва зад защитата на Локомотив и е повален пред наказателното поле от Дзаферович. Жълт картон за играча на домакините.

13′ Опасно центриране в наказателното поле на ЦСКА. Котев чисти акробатично и предотвратява опасността.

10′ Принудителна смяна в отбора на домакините. На мястото на контузения Иванов влиза Иван Пасков.

8′ Лазаров получава топката на границата на наказателното поле на Локомотив. С удар от въздуха разтърсва горната греда на вратата, пазена от Бондзулич.

4′ Машадо извежда Тодоров зад защитата на гостите с дълго подаване, но атаката на ЦСКА е спряна със спорно отсъждане на засада.