13. Мавис Чибота (Лудогорец) асистенция - Шакил Пинас

В 4-та минута остро центриране отляво на Вилдсхут, Пинас вади в корнер.

В 5-та минута неточен изстрел на Вилдсхут в аут.

В 7-та минута пас отдясно, Турицов вади в ъглов удар.

В 9-та минута продължителна атака на армейците завършва със силен удар на Юга над вратата.

В 11-та минута центриране на Десподов от пряк свободен, Сотириу с глава в аут.

В 15-та минута далечен удар на Шоу в аут, преди това разбъркване пред Бусато, но защитата се справя.

В 18-та минута Сотириу овладява пас с глава, Бусато го изпреварва и лови, има и фаул на нападателя срещу Матей.

В 22-та минута жълт картон за Матей за нарушение срещу Сисиньо, изключително пресилено решение, капитанът игра първо с топката.

В 28-та минута жълт картон за Гонсалвеш за фаул срещу Кери.

В 29-та минута страхотен удар на Кери от пряк свободен, феноменално спасяване на Падт с една ръка в ъглов удар.

В 30-та минута Лам стреля с глава в аут след изпълнението му.

В 31-та минута спестен жълт картон за Пластун за удар с лакът в лицето на Кайседо.

В 34-та минута остро центриране на Йомов отдясно, топката е избита пред Кайседо.

В 37-та минута удар на Юга от дистанция, рикошет и корнер.

В 38-та минута Жеферсон с неточен изстрел след изпълнението му. В същата минута Ману е изведен от Сисиньо, блокиран, след което и Десподов бие, рикошет и корнер.

В 40-та минута извеждане в наказателното поле на Янков, центрира, Матей избива, Десподов стреля и нов рикошет, след което остро центриране, Бусато вместо да остави в аут, боксира в ъглов удар.

В 42-та минута жълт картон за Десподов за нарушение срещу Кери.

В 44-та минута топката излиза в тъч от Ману, съдията го дава в полза на домакините?!

В 47-та минута Бусато спасява брилянтно пред Янков изведен от Ману.

В 50-та минута изстрел в аут на Кери.

В 53-та минута Десподов се хвърля на земята, дават му фаул?!

В 54-та минута разбъркване след центриране на Десподов, Ману е изпреварен от Матей, а Пластун от Кайседо.

В 56-та минута спестен втори жълт и респективно червен картон за Гонсалвеш за нарушение срещу Кери.

В 57-та минута Мазику центрира, Кайседо е изпреварен, след това отличен пас на Матей към Лам, удар отблизо, Падт избива от голлинията и греда, като останаха съмнения за това дали топката влезе във вратата, не видяхме системата да покаже дали топката е отвън, след това отново Гонсалвеш с фаул, няма кой да го изгони.

В 60-та минута центриране от корнер, Кайседо бие с глава, топката е избита.

В 61-та минута пак спестен жълт картон за Сисиньо за нарушение срещу Мазику.

В 63-та минута жълт картон за Кери за симулация, останаха големи съмнения, че защитника го фаулира в наказателното поле.

В 64-та минута Кайседо се откъсна в нападение, задържан и загуби равновесие от последния в защита, но съдията пак мълчи.

В 65-та минута жълт картон за Лам за фаул срещу Янков.

В 66-та минута отлично извеждане на Десподов от Оливейра, останаха съмнения за засада, пак без повторение в тази ситуация, пас на Десподов по голлинията, няма никой в зелено.

В 68-та минута неточен шут на Варела встрани от вратата.

В 71-та минута изключително пресилен фаул на Терзиев, след като изби топката в тъч, заради тази ситуация е даден жълт картон за Стойко Сакалиев заради протести.

В 72-та минута изстрел от дистанция на Шоу в аут.

В 74-та минута шут на Шоу в ръцете на Бусато.

В 76-та минута Йомов прави двойно с Кайседо, но решава да играе сам и губи, вместо да подаде на останалия сам Варела.

В 77-та минута Чибота е изведен, нахлува през двама в центъра, Бусато излиза и се хвърля, Чибота пада, съдията чака само това и дава дузпа, въпреки, че вратарят прибра ръцете.

В 78-та минута зад топката застава Сотириу и с удар в левия долен ъгъл открива резултата - 1:0.

В 81-та минута Десподов подава на Чибота, Турицов отклонява с глава успешно.

В 82-та минута Варела с удар - блокиран.

В 84-та минута Десподов играе с ръка, няма кой да даде фаул.

В 85-та минута жълт картон за Сисиньо и Кирил Динчев за спречкване до тъчлинията. В същата минута Сисиньо се хвърля, съдията му дава фаул.

В 87-та минута жълт картон за Шоу за нарушение срещу Лам.

В 90-та минута остро центриране на Кери, Пластун вади в ъглов удар.

В 90+1-та минута Чибота получава топката отляво от Пинас, преодолява Лам и вкарва под Бусато за 2:0.

В 90+2-та минута за Чибота за събличане на фланелката.