• 57мин

9. Квадво Дуа (Лудогорец)

9. Фернандо Каранга (ЦСКА)

37. Бернард Текпетей (Лудогорец)

Във 2-та минута атака отдясно на Текпетей, който подава на Дуа, който се завърта и стреля в близкия ъгъл за 1:0.

В 5-та минута Юга извежда Хайнц, той бие, но е блокиран.

В 10-та минута отново отдясно Сон към Текпетей, изстрел встрани от вратата.

В 12-та минута Текпетей отдясно с пас към Пиотровски, сам срещу вратаря шут над вратата.

В 15-та минута Фаетон получава вляво, финтира и стреля, Падт избива в ъглов удар.

В 19-та минута Юга пробва да подаде на Каранга, Падт лови.

В 24-та минута Недялков държи Кареасо за фланелката, хвърля се на земята и губи топката, Чинков му дава нарушение, при което Недялков блъска Кареасо, но не получава жълт картон?!

В 25-та минута пак отдясно Сон на Дуа, бие, топката минава покрай цялата голлиния и излиза в аут.

В 26-та минута Алмейда пада на земята след сблъсък със Сундберг, червените тръгват в контраатака, но са спряни от Чинков, който проверява Алмейда?!

В 27-та минута Хайнц бие неточно в аут.

В 29-та минута удар с глава на Кордоба след корнер, далеч от целта.

В 30-та минута топката излиза от защитник в зелено в тъч, съдията дава зелено притежание?!

В 32-та минута директен червен картон за положение, в което едва ли имаше нарушение срещу Джонатан?!

В 33-та минута ВАР гледа и вика съдията, иначе щеше да е абсурдно.

В 34-та минута съдията отменя червения и дава жълт на Кордоба.

В 34-та минута Вион отнема, Юга овладява и дава страхотен пас на Каранга вдясно, Падт тръгва да излиза напред, за да пресече подаването, бразилецът прехвърля красиво вратаря за 1:1.

В 37-та минута Гонсалвеш добре към Текпетей, той с глава сваля на Пиотровски, нов удар с глава на поляка, брилянтно спасяване на Бусато.

В 42-та минута Бусато задържа излишно и е пресиран от Дуа, избиване на единия след това на другия, претенции за дузпа, след което Нареси е изведен сам срещу Бусато, но бие над вратата.

В 45-та минута вдигната е супер спорна засада на Каранга, защо не се изчаква да свърши ситуацията?!

В 45+1-та минута отново същото, засада на Каранга - спорна, но пак не се изчаква края на атаката?!

В 48-та минута Гонсалвеш на Джонатан, който пред Вион с пета връща на Недялков, който вляво на границата на наказателното поле разстрелва Бусато за 2:1.

В 50-та минута Пиотровски с опит за удар от малък ъгъл, блокиран от Петров, корнер.

В 53-та минута Шопов е изведен от Хайнц и бие, но в аут.

В 54-та минута Текпетей отдясно получава от Сон, подава, Дуа триково бие, Бусато избива, пак имаше съмнения за засада на Текпетей.

В 56-та минута ВАР вика съдията за игра с ръка на Каранга в пеналта, няма значение, че преди това нападател от 50 сантиметра играе с ръка, дузпа е дадена.

В 57-та минута зад топката застава Дуа и бие технично в левия ъгъл за 3:1.

В 58-та минута огромно меле пред вратата.

В 60-та минута след мелето жълти картони за Юга и Дуа, червени картони за Каранга и за Текпетей.

В 61-та минута жълти картони за Стоян Петков от щаба на ЦСКА и за човек от щаба на Лудогорец.

В 64-та минута жълт картон за де Нойер за уж фаул срещу Пиотровски.

В 65-та минута изстрел на Юга над вратата.

В 67-та минута Кареасо е подкосен, съдията няма намерение да даде фаул?!

В 73-та минута Пиотровски е изведен от Делев, но бие в ръцете на Бусато.

В 74-та минута спестен жълт картон за Крус за фаул срещу Чорбаджийски?!

В 78-та минута Асприля е изведен, финтира и бие, но Сундберг блокира - ъглов удар.

В 80-та минута Нареси дърпа за фланелката Асприля, той подскача и двамата падат, съдията дава фаул за зелените и жълт картон за Асприля?!

В 81-та минута Алмейда греши, Фаетон бие, Падт избива.

В 82-та минута ново полунарушение на Кареасо и веднага жълт картон за него.

В 83-та минута Делев от пряк свободен бие в стената.

В 84-та Сон пак с грубо нарушение срещу Чорбаджийски, за него е спестен жълтия картон?! В същата минута Юга с шут, рикошет и корнер.

В 85-та минута след смените с капитанската лента за армейците е Турицов.

В 87-та минута Крус е изведен и бие в аут, има и засада.

В 88-та минута Крус пак е зад защитата в червено, Бусато излиза и избива пред него.

В 90-та минута Кареасо отляво подава в пеналта, Чорбаджийски бие леко в ръцете на Падт.

В 90+2-та минута Видал изритва Турицов, не е достатъчно за фаул?! В същата минута жълт картон за Алмейда за фаул срещу Кареасо.

В 90+4-та минута Сон нахлува отдясно, финт и шут в аут.

В 90+8-та минута Сон отдясно на Видал, Кордоба го надиграва с рамо, Видал пада и иска дузпа, след това Асприля нахлува и подава, топката е избита в корнер.

В 90+9-та минута от него пас на Вион, Чорбаджийски с слава в аут.