11. Ангел Миланов (ЦДНА)

5. Стефан Божков (ЦДНА)

• 83мин

3. Петър Лозанов (Миньор Дмо)

Днес се срещнаха отборите на ЦДНА и Миньор. Първото полувреме започна вяло, без нерв. Едва към края играта стана жива. Нападателите на Миньор  често се озоваваха пред вратата на армейците. В 43 минута център-нападателят Владимиров (Миньор) отправи високо токата и притеклият се Мицев я заби остро в десния ъгъл. 1:0 за Миньор. Една минута по-късно Владимров пропусна да покачи резултата.

Второто полувреме започна доста живо. Отборът на ЦДНА мобилизира всичко и в 50 мин.
изразчи чрез Ангел Миланов. Напорът На армейците се усили. В 65 мин. след самостоятелна акция на Божков топката отново се озова във вратата на Миньор. От този момент играта, стана твърда и груба - особено на Димитър Миланов. Към края на мача Миньор проведе няколко акции и след ъглов удар Лозанов посрещна с глава и постигна изравнителния гол.

Съдията Г. Христов, който ръководи добре, даде края на тази твърде оспорвана среща при резултат 2:2.