6. Джузепе Акуаро (ЦСКА)

• 54мин

• 81мин

23. Христо Господинов (Миньор Пк)

ЦСКА​ стигна до три точки в Перник, след като се наложи с 4:2 над Миньор. За нашите точни бяха Маркиньос на два пъти, Спас Делев и Джузепе Акуаро. Домакините стигнаха до гола чрез Янкович и Христо Господинов.

През първата част ЦСКА имаше тотално превъзходство и се оттегли на почивката с аванс от два гола. Първо Маркиньос от границата на наказателното поле с хубав диагонален удар откри резултата. След грешка в защитата на домакините Спас Делев удвои преднината на армейците. В 38-ата минута Янкович бе изпуснат и с глава направи резултата 1:2. Минута преди края на това динамично първо полувреме Акуаро се извиси над свички и прати топката в мрежата за 3:1.

След почивката ЦСКА бързо стигна и до четвърти гол. Маркиньос акробатично успя да засече топката за 4:1. Миньор реализира втори гол чрез резервата Христо Господинов в 81-ата минута, но за повече домакините нямаха сили.

Така ЦСКА стигна до трите точки при дебюта на своя нов треньор Милен Радуканов.