7. Тони Силва (ЦСКА) асистенция - Неманя Милисавлевич

9. Мирослав Антонов (Монтана)

• 105мин

22. Сергей Георгиев (Монтана)

ЦСКА​ загуби от втородивизионния Монтана с 2:1 и отпадна от Купата на България на 1/16-финал. Тони Силва даде преднина за армейците в 73-ата минута, вкарвайки с глава. Антонов 10 минути преди края и Георгиев в края на първото продължение, обаче донесоха победата на Монтана.

В 25-тата минута пътен удар на Сергей Георгиев срещна дясната греда на Дивиш. Последваха няколко удара на футболисти на Монтана, като при единия удар тя попадна във вратата, но голът бе отменен поради засада. Армейците действаха много разсеяно и несъздадоха особени опастности пред вратата на Монтана.

На почивката Стойчо Младенов направи две смени – извади халфа Фелипе и пусна нападателя Жоаким, а Тони Силва смени Карачанаков.

В 73-ата минута Бергонси чудесно изведе с дълъг пас Милисавлевич по лявото крило, сърбинът центрира и Тони Силва заби топката с глава.

В 80-тата минута Мирослав Антонов получи дълъг пас и по прехвърли Дивиш за 1:1.

ЦСКА можеше да измъкне победата в редовното време, но ударите на Соарес и Силва не намериха целта.

В края на първото продължение Почански центрира отдясно към Сергей Антонов, който оформи крайният резултат.

През второто продължение армейците се опитаха да изравнят но нямаха късмет. Тони Силва би, топката рикошира, но вратарят Василев с изби в корнер.