Вучко Йорданов (Торпедо Сф)

• 55мин

Автогол

Стефан Дошеков (Торпедо Сф)

Народна войска и Торпедо завършиха след 120-минутна оспорвана борба наравно - 2:2. Докато този резултат представлява наистина успех за отбора на Торпедо, за военните е неуспех, като се има предвид, че те напоследък изнесоха редица добри мачове. Резултатът бе открит в последната минута на първото полувреме от Торпедо, чрез Йорданов. В 55-та минута Василев би силен далечен удар, който Дошеков сам довкара в собствената си врата.

След изравняването, военните засилиха натиска си, създадоха редица удобни положения за гол и Стефанов успя да покачи - 2:1 след неудачно излизане на Дошеков. Вместо да се активизират още повече, военните се отпуспаха след този гол.

След няколко пропуснати положения, Константинов би силно във вратата на Геренски, топката се удари в Енишейнов и резултатът бе изравнен - 2:2.

Двете продължения не донесоха гол. Ръководи незадоволително Н. Младепов.