Стадион: Славия (до Руски паметник), София

неизвестен (Тича)

• 79мин

• 87мин

• 90мин

АС23 има първия удар в самото начало на играта гостите трябваше да преживее няколко тежки моменти пред гола си. 3-та м. лявото крило на Т. опасно слизане до гола, но отпращаики я  центъра топката се отбива в крайната отбрана на АС 23. В 11 м. положението пред гола на Тича е също опасно. Десният халф на Т. прави груб фаул в наказателното поле, но рефера не го съобщава. играта се води все пред гола на
Тича, защото халфовата линия е слаба. В 13 м. ц. фор. на Тича Вл. Тодоров и д. инс. на АС23 се сблъскват един с друг при опит да бият топката в гола на 3 метра пред отворената врата на Тича и мислят, че е гол, топката отлита високо в аут. след като топката е вкарана вигра д. инс. на АС 23 отново има топката, но и той от около 5 м. пред праздния гол бие в аут.
Следващите 30 м. не донасятъ нещо особенно в играта. Нападението на АС23
изпуща няколко хубави атаки и нападения
Почивката идва без резултата да е открит.
Във II-то полувреме тима на гостите е в променено нападение, но и АС 23 вкарва като ляво крило Здр. Попов, който бе душа на всички нападения до края на играта.
В 15 м. Вл. Тодоров е на 5 м. пред вратаря на Тича. й бие силно но вратаря на гостите лазешком, изринва топката в корнер.
До 29-та м. играта е равна. Двата
бека на Тича работят добре, но Здр. Попов прави едно нападение, при което д. халфъ на Тича искайки да подаде топката на вратаря си прави гол в собствената си врата.
АС 23 — 1, Тича - 0
5 м. по късно десното крило се бори с Генков за топката в наполе. Генков, който играе халф пада и реферът пресилено
дузпа, която, д. бекъ на Тича преобръща
силен удар в гол.
Тича — 1, АС23 — 1.
Гостите сега играят с голям полед и в 42 мин. л. инс. на Тича  покачва резултата на 2:1
Тича 2, АС23 1
В самата последна минута при едно нападение на Тича, Пенчев не покрива ц. форуарда на Тича и той дава трети гол от 3м.
Тича - 3, АС23 - 1.
от тима на победителите играха добре: десния бек, левия бек, десния халф и лявото крило. Останалите бяха посредствени.
от АС23: ц халфа и левата страна са във форма