18. Флорентин Петре (ЦСКА) асистенция - Шалозе Удоджи

• 37мин

3. Александър Тунчев (ЦСКА) асистенция - Флорентин Петре

17. Зе Руй (ЦСКА) асистенция - Амин Карам

1' Начало на мача. Преди началото на срещата тимът на Пирин за подновяването на сезона беше официално представен. Мажоретки танцуваха под звука на химна на отбора

4' ЦСКА владее положението на терена.

5' Прекрасно влизане на Удоджи отдясно и центриране, но вратарят вратарят на Пирин излезе и пресече подаването

7' Опасен удар на Гъргоров, но топката мина на сантиметри от гредата

8' Опасна атака за Пирин след грешка в защитата на „червените", но Пиетрогон спечели само корнер за своя тим

12' Центриране в наказателното поле на ЦСКА, но топката е избита

15' Нищо интересно в последните няколко минути

16' ГООЛ за ЦСКА Петре и Удоджи си бяха разменили местата. Янчев подаде на Удоджи, който центрира към Петре, той излъга вратаря Чавдаров и вкара на празна врата

19' Най-опасната атака за Пирин до момента. Паланков подаде на Пиетрогон, който стреля във Ивайло Петров два пъти, но той спаси два пъти вратата си и топката бе изчистена в корнер

23'Пряк свободен удар за Пирин,Николов центрира към Бодуров, който с глава прати топката над гредата

25' Жълт картон за Коемджиев от домакините

30' Много голям пропуск на Пиетробон. Играчът беше изведен сам срещу Петров, преодоля го, но Тодоров изчисти от голлинията

34' Центриране на Машадо в наказателното поле отляво, целящо да намери Йорданов, Георгиев с веща намеса обаче успява да изчисти

37' ГООЛ 2:0 за ЦСКА Центриране отляво на Петре и Тунчев с глава прави резултата 2:0

41' Нищо съществено през последните няколко минути. Играчите на Пирин се опитват да създадат натиск, но безуспешно

44' Жълт картон на номер 6 Георгиев, който влезе грубо в краката нан Маркиньос

45+1' Край на първото полувреме

Около 2000 хиляди зрители на стадион „Христо Ботев“ показват добро настроение въпреки пасива от два гола, който има техният отбор. Времето в Благоевград е слънчево и ветровито

Начало на второто полувреме

46' Стойчо Младенов е направил три смени. В игра влизат Пиргов, Жозе Руи и Юруков - излизат Удоджи, маркиньос и Ивайло Петров

50' Нищо интересно през първите няколко минути

56' Две атаки за ЦСКА, които обаче не доведоха до нищо опасно

58' Йордан Тодоров и Емил Гъргоров напуснаха терена, влязоха Георги Илиев и Кирил Котев

63' Юруков е фаулиран грубо от защитник на домакините

64' Дошлият на проби мароканец с френски паспорт Амин Карам влезе на мястото на Тодор Янчев

66' Второто полувреме е далеч по-ниско по отношение на качеството от първото. ЦСКА владее положението, но играта се води предимно в центъра на терена

77' Фрапантен пропуск на Евгени Йорданов. Жозе Руи открадна една топка, пусна я в коридор към Машадо, който напредна и с прострелно центриране я свали към Йорданов, който от 5 метра би над вратата

80' ГООЛ за ЦСКА 3:0 Амин Карам открадна една топка, финтира двама зашитници и центрира, където Жозе Руи овладя топката с гръб към вратата, обърна се и от 12-13 метра заби кълбото в мрежата

81' И Муса Гай се появи на терена

83' Единственият футболист, който е останал на терена от стартовите 11, е Фелипе Машадо

87' Играч на Пирин получава жълт картон за ненужно грубо влизане в краката на Машадо