• 54мин

10. Арсенио (ЦСКА)

• 63мин

15. Димитър Благов (Пирин)

Отборите на Пирин и ЦСКА завършиха наравно 1:1 в мач от четвъртия кръг на Първа лига.

В 25-ата минута гостите пропуснаха да открият резултата. Арсенио Нунеш не успя да засече едно центриране на Борис Галчев. В 32-ата Диого Виана пробва късмета си от далечно разстояние, но не успя.

В 41-ата минута Диого Виана нацели гредата. Той стреля от около 25 метра и не остави шанс на Краси Костов, но стражът се справи.

В 51-ата минута ЦСКА организира страхотна атака, но Арсенио стреля много неточно.

Само 3 минути по-късно обаче гостите откриха. Арсенио с параболичен удар вкара за „армейците“.

Само минута по-късно Станислав Костов стреля опасно, но ударът му мина над вратата.

В 63-ата минута домакините изравниха. Димитър Благов със страхотен удар изравни за домакините.

В 66-ата минута Краси Костов трябваше да се намесва след удар на Антон Недялков, а само 2 минути по-късно и Виана имаше шанс да се разпише, но не успя. Преслав Йорданов в 83-ата пробва късмета си, но не уцели вратата.