• 90+2мин

11. Станислав Манолев (Пирин) асистенция - Александър Дюлгеров

В 3-та минута жълт картон за Метс за фаул срещу Костов.

В 8-та минута Кери извежда Баи вляво, той с опит да прехвърли вратаря - аут.

В 9-та минута Брахими отдясно на Костов, топката е избита, шут на Манолев, рикошет и корнер.

В 13-та минута Баи получава от Мазику в пеналта, засуетява се и Брахими избива.

В 14-та минута Мухар с удар високо над вратата.

В 19-та минута Йомов с опит за центриране в ръцете на Хангелман.

В 20-та минута Кери получава от Кайседо и бие от дистанция, Хангелман се хвърля и спасява, Баи с нов удар - вратарят лови, има и засада.

В 23-та минута Кайседо с удар с глава след пас на Мазику - неточен.

В 24-та минута Баи отляво намира Кери пред наказателното поле, шут и аут.

В 25-та минута Йомов е изведен отдясно и подава, но Кайседо не стига до удар, ново центриране и топката пак е избита.

В 30-та минута Карачанаков с удар отдалеч, Метс блокира.

В 34-та минута Баи със силен удар, Бодуров избива с глава.

В 35-та минута чудесно двойно подаване отляво на Мазику и Баи, изключително лош пас след това на защитника.

В 40-та минута Мазику пробива отляво и търси Йомов, Хубчев избива.

В 41-та минута отново отлична комбинация отляво между Баи и Мазику, удар на крилото, в аут на сантиметри.

В 43-та минута Баи с неточен пас към Йомов в пеналтерията, защитата в зелено се справя.

В 44-та минута атака на пиринци, Костов губи.

В 51-та минута жълт картон за Карачанаков за реплика.

В 52-та минута Карачанаков с центриране от пряк свободен в ръцете на Бусато.

В 53-та минута Йомов с пас отдясно в пеналтерията, Кайседо е изпреварен от Дяков, извършва и нарушение.

В 57-та минута центриране от корнер на Манолев, Бодуров с удар с глава в аут.

В 58-та минута Мухар с изстрел отдалеч, рикошет в Занев, Баи е спрян от Занев, останаха съмнения за нарушение в наказателното поле.

В 64-та минута супер слаб удар на Бодуров в аут.

В 66-та минута чудесен извеждащ пас на Жеферсон, Йомов излиза сам срещу вратаря и бие с глава в аут.

В 68-та минута Брахими е изведен при контра, но се засуетява, пада и хваща топката с ръце. В същата минута жълт картон за Мазику за нарушение на Манолев при самата атака.

В 70-та минута Турицов е фаулиран от Станоев грубо, за съдията няма дори фаул. В същата минута Баи подава на Мухар пред наказателното поле, напредва през двама и със силен удар в долния ляв ъгъл открива резултата - 0:1.

В 72-та минута при центриране от ъглов удар, Бусато е фаулиран, но реферът пак не вижда това.

В 74-та минута жълт картон за Манолев за нарушение срещу Метс.

В 76-та минута Йомов с нахлуване отляво, Дяков се намесва и аут.

В 77-та минута Хубчев с пас, Костов с глава балонно в аут.

В 78-та минута Тасев с атака, Бусато излиза и избива в ъглов удар.

В 80-та минута Йомов извежда Кайседо, който обаче е в засада.

В 82-та минута удар на Кайседо, Хенгелман лови.

В 84-та минута Хубчев с остро центриране, Матей вади в корнер.

В 86-та минута жълт картон за Бодуров за фаул срещу Кръстев.

В 89-та минута Кери напредва и бие от границата на наказателното поле в аут, като е фаулиран грубо от Занев, съдията не дава заслужен пряк свободен или дузпа.

В 90+2-та минута центриране отдясно на Дюлгеров, Манолев оставен сам в наказателното поле бие и изравнява - 1:1.